בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רבני ישיבות ההסדר הורו לתלמידיהם לדחות את גיוסם 
 
 
חדשות נענע 

- זאת במחאה על ביטול חיל הנשים, ושילוב חיילות ביחידות מעורבות. תא"ל סוזי יוגב, שעמדה בראש חיל הנשים, הכריזה על הקמת גוף חדש שיפעל לצמצום הפערים בין גברים ונשים בצה"ל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
היועצת לענייני נשים של הרמטכ"ל, תא"ל סוזי יוגב, הכריזה היום (רביעי) במסיבת עיתונאים על ביטול חיל הנשים והקמת גוף חדש, שהיא תעמוד בראשו.יוגב אמרה כי הגוף החדש יעזור בצמצום הפערים בין נשים וגברים בצבא.
 
בעקבות ההודעה נערך היום בישיבת ההסדר ברמת גן כינוס חירום של אישים בולטים בציבור הדתי לאומי, במחאה על ביטול חיל הנשים ושילוב חיילות ביחידות מעורבות. בכינוס השתתפו, בין היתר, יו"ר המפד"ל, הרב יצחק לוי, ותא"ל (מיל`) אפי פיין. רבני ישיבות ההסדר הודיעו כי ידחו את גיוס תלמידיהם לצבא על פי הדגם של הסדר "תורתו אומנותו" של החרדים.

הערב ערכו עשרות מפעילי הציבור הדתי לאומי הפגנה מול לשכת שר הביטחון בקריה בתל אביב, במחאה על העירוב בין בנים לבנות בצה"ל. המפגינים קראו קריאות בנוסח "יחידות מעורבות קורעות את הצבא".

במקום נכחו גם אנשי שינוי ומרצ, שערכו הפגנת-נגד, ונשאו שלטים עם הכיתוב: "איזהו הגיבור החרמן? הכובש את יצרו".

בהתייחסה למחאת חיילי ההסדר אמרה תא"ל יוגב כי "מתקיים דיאלוג שוטף עם הסקטור הדתי בניסיון להגיע לפשרה שתתחשב שרגשות החיילים הדתיים ולא תפגע בשילוב חיילות בצבא".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by