בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ח"כ מחול: להקים אתר גרעין בעברית  

ח"כ מחול: להקים אתר גרעין בעברית

 
 
גיא גרימלנד, דה-נט

חבר הכנסת עיסאם מחול (חד"ש) עשוי לפרוס את משנתו בנושא מדיניות הגרעין של ישראל דרך אתר אינטרנט בשפה העברית; מחול: "אני שוקל זאת ברצינות"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חבר הכנסת, עיסאם מחול (חד"ש), עתיד להקים אתר אינטרנט בשפה העברית, בו יפורסמו מאמריו בנושא מדיניות הגרעין של ישראל. "כרגע אני שוקל ברצינות את העניין ואולי עכשיו בפגרה של הכנסת אעשה זאת", אמר היום (רביעי) ח"כ מחול לדה-נט.
 
מחול יזכר כחבר הכנסת שעורר את הסערה הגדולה בחודש פברואר לפני כשנה, כשעלה על דוכן הנאומים בבימת הכנסת ונשא בפעם הראשונה בתולדות המשכן נאום שעסק במדיניות הגרעין של ישראל.

"במשך 40 השנים האחרונות מדיניות הגרעין של ישראל היתה מלווה בהכחשה, שקרים ורמאות... האם נשק הדין מבטיח את שלומה של ישראל? אני חושב שלא... כל העולם יודע שלישראל יש ארסנל נשק ביולוגי, כימי וגרעיני, שמשמש כמאיץ להליך ההתחמשות במזרח התיכון", אמר אז מחול.

מאז אותו נאום הפך מחול למצרך מבוקש בקרב קבוצות אקטיביסטיות שונות, הפועלות דרך רשת האינטרנט. כך למשל פורסם נאומו מהכנסת באתר nonviolence.org, שעוסק במאבק באלימות, באתר abolition2000.org, שעוסק בתחום הגרעין בכל העולם ובאתרים שונים של קבוצות שונות באתר של יאהו!.

ובחודש ספטמבר נאם מחול במרכז אופסולה, שבדיה, נאום דומה שכותרתו - ישראל: הסכנה בחשיבה באמצעות טילים גרעינים, שהתפרסם באינטרנט.


היום אומר ח"כ מחול לדה-נט, כי אין מנוס מהקמת אתר אינטרנט בנושא. "אין היום דיון בנושא בעיתונות הישראלית ואני חושב שזה חשוב שבאינטרנט מתפרסמים הדברים", אומר מחול.

"אז אמרתי וגם היום אני אומר שאטום ואטימות זה בעצם אותו דבר. אני בהחלט חושב שזה רעיון טוב להרים אתר בעברית לנושא".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by