בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הבלוף הגדול? 
 
 
גיא גרימלנד

חברת Keynote הטילה היום פצצה תקשורתית כשטענה כי קיים ספק רב לגבי הממצאים המעידים שנגרמו נזקים רבים לתעבורת האינטרנט כתוצאה ממתקפת וירוס המחשב, תולעת Code Red

 
 
 
 
 
 
 
 
 
האם וירוס המחשב, תולעת Code Red, אינו כה מסוכן כפי שנטען? מסתבר שיש לא מעט שחושבים כך. ניתוח של תעבורת האינטרנט על ידי חברת קינואט Keynote מטיל ספק גדול בטענה של מיקרוסופט והממשל האמריקאי על השפעתה הרבה של התולעת במתקפה על שרתי אינטרנט, מרחבי העולם, לפני כשבוע וחצי.
 
מיד בתום ההתקפה התקיימה מסיבת עיתונאים שנערכה על ידי מיקרוסופט, נציגים מהממשל האמריקאי וחברות IT, שם נטען כי תולעת המחשבים, Code Red פגעה בשרתי האינטרנט IIS של מיקרוסופט בתאריכים 19 ו-20 ביולי וגרמה להפחתה של 40 אחוז בתעבורת האינטרנט באותם ימים.

למרות זאת טוענת חברת, קינואט, כי על פי מידע שיש ברשותה, תעבורת האינטרנט נפגעה בהיקף של 15 אחוז לכל היותר, כתוצאה מהתולעת. בנוסף טוענת החברה, כי באותם תאריכים מדוברים, התרחשה תאונת הרכבות בבולטימור, שגרמה לנזקים לסיבים האופטיים, ששכנו לצד מסילת הרכבת וגם לכך ניתן לייחס השפעה להאטה בתעבורת האינטרנט.

דירקטוריון בכיר בקינואט, ביל ג`ונס אמר: "בתאריכים 19 ו-20 ביולי, היתה האטה מינימלית בתעבורת האינטרנט, חלק מזה ניתן לייחס לתאונת הרכבות, שחתכה כבלים וחלק מזה אפשר לייחס להשפעת הוירוס".

סגן נשיא בחברת האבטחה טרנדו מיקרו, ריימונד גנס: "אין ספק שהיתה כאן הגזמה. נכון היתה האטה מסוימת ברשת, אבל זה לא מה שציפו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by