בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ניסיון פיגוע בשומרון - אין נפגעים 
 
 
חדשות נענע 

כוח מג"ב זיהה בלוני גז בתוך צמיגים בוערים - ונמנע מלהתקרב. תקריות האש בשטחים נמשכות: אמש נפצעה קל ישראלית שנסעה בכביש עוקף יריחו; פצצות מרגמה נורו לעבר כפר דרום; רימונים הושלכו לעבר מוצב צה"ל סמוך לרפיח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ניסיון פיגוע נכשל הבוקר (שישי) בשומרון: צוות מג"ב שאיתר שני צמיגים בוערים בצומת זיתא - ג`ת זיהה שני בלוני גז בתוך הצמיגים, ונמנע מלהתקרב לאתר.

אחד הבלונים התפוצץ, אך לא גרם לכל נפגעים או נזק. שוטרי מג"ב הזעיקו חבלן למקום, חסמו את ציר בקעה אל-גרביה - זמר, עליו הובערו הצמיגים, ופתחו בסריקות.
 
אמש נפצעה באורח קל ליאורה חסון, תושבת מושב נעמה שבבקעת הירדן, בעת שפלסטינים פתחו באש לעבר הרכב שבו נסעה על כביש עוקף יריחו, מדרום לגשר אלנבי.

מאוחר יותר נורתה אש פלסטינית לעבר מכונית ישראלית בצומת גוש קטיף שברצועה, ולעבר ההתנחלות בית חגי שמדרום להר חברון. איש לא נפגע, וצה"ל השיב אש לעבר מקורות הירי.

אש נפתחה גם לעבר מוצב צה"ל בצומת גוש קטיף; גם באירוע זה לא היו נפגעים או נזק.

עוד קודם לכן, בשעה 10:30 לערך, נחתו שלוש פצצות מרגמה במרכז רצועת עזה, סמוך לכפר דרום; מאוחר יותר נחתה במקום פצצצת מרגמה נוספת. איש לא נפגע, ולא נגרם כל נזק.

בשעות הערב המוקדמות יותר הוטלו שני רימונים לעבר מוצב צה"ל בגבול ישראל מצרים, סמוך לרפיח. גם באירוע זה לא היו נפגעים, ולא נגרם כל נזק.

סמוך לאותה שעה אותר מטען על על ציר העלייה להר עיבל. חבלני צה"ל פוצצו את המטען פיצוץ מבוקר. באותו מקום נהרג אתמול אחר הצהריים אזרח פלסטיני ואחר נפצע, בשעה שניסו להטמין מטען אחר במקום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by