בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שוחרר הפלסטיני שנעצר ליד ג'נין; הסיבה: טעות בזיהוי 
 
 
חדשות נענע 

חיילי צה"ל זינקו מתוך מסוק והשתלטו על אדם שחשבו כי הוא שותפו של המחבל שנתפס היום בצהרים; לאחר שהתבררה הטעות בזיהוי, הונחת החטוף באותו מקום בו נחטף

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צה"ל שיחרר את פעיל הפתח מורד עבד אל-עזיז בשרד, שנעצר היום סמוך לג`נין, לאחר שבחקירתו התברר כי איננו קשור למפגע שנתפס היום סמוך לבית שאן.

עדי-ראייה פלסטינים דיווחו מוקדם יותר שהאיש נחטף על ידי חיילים שזינקו ממסוק צה"לי, השתלטו על בשרד ולקחו אותו איתם.
 
מאוחר יותר התברר, כי בשרד אינו האדם שהיה דרוש לחקירה, ומסוק חיל האוויר שב והנחית אותו במקום בו נחטף.

בשעות הצהרים עצרה המשטרה פלסטיני החשוד כי התכוון לבצע פיגוע התאבדות באוטובוס אגד, סמוך למושב תל תאומים שבאזור בית שאן.

האיש נעצר מעט לפני השעה 13:00 כשעלה לאוטובוס עם תיק גדול. בעקבות עירנותם של נהג האוטובוס, מנשה אוריאל, וכמה מנוסעי האוטובוס הוזעקה ניידת משטרה למקום, והאדם נעצר.

חבלני משטרה ניטרלו את מטען החבלה, שאמור היה להיות מופעל באמצעות טלפון סלולרי. המחבל ניסה להפעיל את המטען, אולם נהג האוטובוס ויתכן שגם תקלה כלשהי במטען מנעו זאת ממנו.

החשוד טען באזני השוטרים כי אדם אחר מסר לידיו את התיק. הוא הועבר לכוחות הביטחון להמשך חקירה.

השר לביטחון פנים, עוזי לנדאו, אישר בצהרים את הדברים ואמר, כי "אשה הבחינה באיש שנראה לה חשוד. מייד התנפלו עליו שלושה חיילים ולא איפשרו לו לגשת לתיק שהיה סמוך אליו".
 

הנהג: העדפתי ששנינו נהיה עם התיק ולא הנוסעים

נהג האוטובוס, מנשה נוריאל תיאר אחה"צ את ההשתלטות על המחבל בראיון לגל"צ: "הוא החזיק את התיק בצורה מוזרה בשתי הידיים, ומייד כשהוא עלה התעורר בי החשד וניסיתי לדובב אותו;

הוא הניח את התיק על הרצפה וראיתי שיצאו ממנו שני חוטים ומתג - נדמה לי שהוא ניסה להפעיל אותו, מייד הדפתי אותו החוצה - אמרתי לעצמי `עדיף שנהיה שנינו עם התיק ולא כל הנוסעים`;

אחר כך, החיילים שהיו במקום השתלטו עליו ואני שמח שהעניין נגמר כמו שהוא נגמר".

יורם ניזרי, ששהה על האוטובוס כשעלה עליו המחבל, הוסיף: "הנהג בלם את האוטובוס, ואמר לו לרדת. במרחק של 3-4 מטרים מהאוטובוס אמר לו לפתוח את התיק. אז ראינו שהוא מנסה למשוך משהו מתחת לתיק. הנהג דחף אותו הצידה, וצעק לאנשים באוטובוס שיפתחו את הדלתות, ושלושה חיילים יצאו לעזור לו".
 
 

דיווחים על דמות חשודה בנתניה

עשרות שוטרים ואנשי מג"ב גויסו בשעות הצהרים (חמישי) לסריקות במרכז נתניה, בעקבות דיווחים על דמות חשודה שנראתה מסתובבת עם תיק גדול. אף רחוב לא נסגר לתנועה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by