בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נונסטופ עשויה לקום לתחיה 

נונסטופ עשויה לקום לתחיה

 
 
גיא גרימלנד, דה-נט

בתום קבלת הרישיון לאספקת אינטרנט מהיר בכבלים תדון מת"ב בעתידה של ספקית האינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רק בעוד חודשיים יקבע עתידה של ספקית האינטרנט המהיר נונסטופ, הנמצאת בבעלותה של חברת הכבלים, מת"ב. כך אומר היום (חמישי), מנכ"ל החברה, עמית לוין.לטענת לוין רק כאשר יסתיים הליך קבלת הרישיון לאספקת אינטרנט מהיר מצד משרד התקשורת, תדון החברה בעתידה של נונסטופ. למרות זאת ללוין יש חדשות טובות לבשר לגבי אתרי נונסטופ, צ`ט, ערוץ הספורט ונונסנס. לדבריו תוך מספר שבועות הם יגיעו לרווחיות.
 
לוין: "כרגע אני לא רוצה לדבר על נונסטופ, כי אני לא חושב שזה יהיה דבר נכון. עוד לא החלטנו כלום וצריך לראות מה יקרה בסוף ההליך של קבלת הרישיונות של אינטרנט מהיר בכבלים ואיך הכל יפעל. נדון בעניין בערך בעוד חודשיים".

כזכור הודיעה נונסטופ בתחילת חודש מאי השנה, כי היא מפסיקה את פעילותה, לאחר כישלון המיזוג בינה לבין ספקית האינטרנט נטוויז`ן. עד שפורקה, הצליחה נונסטופ לצבור כ-20 אלף מנויי מודם ועוד כ-2,000 מנויי ADSL. במהלך פעילותה הפסידה מת"ב 47 מיליון שקל בשנת 2000 זאת לאחר שהשקיעה בנונסטופ יותר מ-30 מיליון דולר.

נונסטופ הוקמה לפני שנתיים וחצי, במטרה שתהפוך לחברת אינטרנט מהיר ומתוך אמונה - שקיבלה חיזוק מהצהרות שר התקשורת אז בנימין בן אליעזר - כי חברות הכבלים יקבלו במהרה רשיון להפעלת איטרננט מהיר. אולם האישור התעכב, וכאמור מת"ב ספגה הפסדים כבדים שהביאו לסגירת נונסטופ, אך לא לסגירת אתרי התוכן של החברה.

לפני כחודשיים מכרה נונסטופ את בסיס המידע של לקוחותיה הפרטיים והעסקיים לספקית האינטרנט בזק בינלאומי בהיקף של 2 מיליון דולר. בסיס המידע של נונסטופ כלל כ-20 אלף לקוחות פרטיים ועוד כמה מאות לקוחות עסקיים.

לוין מציין, כי בשלב זה נערכת החברה להגשת האישור לקבלת הרישיון לספק אינטרנט מהיר דרך הכבלים והדבר אמור להתבצע בחודשיים הקרובים. לדבריו משרד התקשורת אמור לאשר את הבקשה במהלך שלושת החודשים אחר כך, אבל הוא מאמין כי שהדבר יסתיים מהר הרבה יותר.

לוין: "כרגע אנחנו עסוקים במלחמה שלנו מול הלווין וחבילות הערוצים שאנחנו מספקים".

בזמנו הביע לוין חשש כי קיים סיכוי רב שחוק הבזק לא יאושר בקנדציה הנוכחית.

עכשיו אחרי שהחוק אושר, אפשר לומר שאתם מתרגשים,נוכח העובדה שאתם מתחילים לצעוד בשביל שהתוותם עוד ממזמן?

"נכון שהאינטרנט מהיר בכבלים הוא השירות הראשון שיבשיל, אבל אי אפשר לומר שזה מרגש. זה ביטוי רגשני מדי. יותר נכון לומר שזו באמת הפעם הראשונה שאנחנו רואים מסלול ברור, בו החברה צועדת".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by