בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ביהמ"ש דחה בקשת מיקרוסופט לדיון מיוחד במיזוג הקוד 

ביהמ"ש דחה בקשת מיקרוסופט לדיון מיוחד במיזוג הקוד

 
 
יובל דרור

בעקבות ההחלטה ידון ביהמ"ש בעונשים בשל שילוב קוד מערכת ההפעלה בקוד תוכנת הדפדפן; במיקרוסופט חוששים כי ההחלטה תספק תשתית משפטית להגשת תביעות הגבלים עסקיים נוספות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ביהמ"ש דחה בקשת מיקרוסופט לדיון מיוחד במיזוג הקוד

בעקבות ההחלטה ידון ביהמ"ש בעונשים בשל שילוב קוד מערכת ההפעלה בקוד תוכנת הדפדפן; במיקרוסופט חוששים כי ההחלטה תספק תשתית משפטית להגשת תביעות הגבלים עסקיים נוספות.
 
בסוף יוני אישרר בית המשפט לערעורים את ההחלטה, שקבעה כי מיקרוסופט פעלה באופן בלתי חוקי, כאשר החליטה לשלב את מוצר הדפדפן שפיתחה במערכת ההפעלה חלונות 98`, וזאת על ידי מיזוג הקוד. פסיקת בית המשפט המחוזי קובעת כי מיקרוסופט ביצעה מהלך זה במטרה להרחיק מתחרים משוק הדפדפנים - במיוחד את חברת נטסקייפ - וכדי לחזק את מעמדה בתחום מערכות ההפעלה. עם זאת, ביטל בית המשפט את החלטת בית המשפט המחוזי, לפיה יש לפרק את מיקרוסופט לשתי חברות. בית המשפט החזיר את התיק לדיון בבית המשפט המחוזי בו ידון שופט חדש, במקום השופט, תומאס פנפילד ג`קסון, שפסל עצמו מלדון בתיק. מטרת מהלך זה היא לקבוע עונשים והגבלות חדשות, שיוטלו על מיקרוסופט.

בפנייתה לבית המשפט לערעורים, בחודש שעבר, בצעד בלתי שגרתי, טענה החברה כי: "ניתוח מדוקדק של העובדות בתיק, יגלה כי החלטת בית המשפט המחוזי, שמצאה שפעולותיה של מיקרוסופט במיזוג הקוד הן בלתי חוקיות, שגויה ויש לשנותה".

מיקרוסופט אמורה להשיק ב- 25 באוקטובר את מערכת ההפעלה החדשה שלה, חלונות XP, בה שולבו מוצרים רבים במערכת ההפעלה, דוגמת הדפדפן, נגן מדיה, תוכנת פיירוול, תוכנה למסרים מיידיים ועוד. החברה חוששת כי פסיקת בית המשפט המחוזי, שאושררה על ידי בית המשפט לערעורים, תספק את התשתית המשפטית להגשת תביעות הגבלים עסקיים נוספות כנגד החברה, למרות שזו טוענת כי היא פועלת לשיפור המוצר על ידי הוספת תכונות חדשות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by