בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קומברס מבטלת את החופשה השנתית של העובדים 

קומברס מבטלת את החופשה השנתית של העובדים

 
 
מערכת דה-נט


הודיעה על כך לעובדים לפני כשבוע; היום יפגוש מנכ"ל החברה את עובדי חטיבות השיווק לשיחה קשה; על הפרק: דיון במצבה של החברה נוכח שמועות על פיטורי 1,000 עובדים ברבעון הבא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת קומברס, יצרנית תאים קוליים ושירותי טלפוניה וסלולר, הודיעה לעובדיה לפני כשבוע כי בניגוד לשנים קודמות, השנה היא לא תממן את החופשה השנתית המסורתית לעובדים. מדובר בהוצאה המוערכת במאות דולרים עבור כל עובד (הערכה היא שמדובר ב-600 דולר), כשעד עתה, כל אלפי העובדים בקומברס זכו לחופשה של שלושה ימים, בכל שנה, באתרים שונים בחו"ל.
 
כך למשל בשנה שעברה הוצאו העובדים לחופשה מרוכזת לסוף שבוע בטורקיה, כרתים וקרואטיה. במקום החופשה השנתית המרוכזת ייצאו השנה העובדים לימי החופשה, המגיעים להם מטעם החברה, על חשבונם הפרטי.

בתוך כך אמור לקיים היום מנכ"ל קומברס, זאב ברגמן, פגישה מיוחדת עם מאות עובדי חטיבות השיווק של החברה. מדובר בעובדים של חטיבת השיווק אירופה, מזרח התיכון ואפריקה והמזרח הרחוק. חטיבת השיווק הרביעית, השייכת לשוק האמריקאי, ממוקמת בארצות הברית. נושא השיחה - דיון במצבה של החברה. בקרב העובדים רוחשות שמועות רבות על פיטורי 1,000 עובדים ברבעון הבא, זאת לאחר שהחברה פיטרה 400 עובדים לפני כארבעה חודשים.

לפני כחודשיים פרסמה החברה, שמעסיקה 6,000 עובדים, אזהרת רווח ראשונה בתולדותיה, לפיה יתברר כי מכירותיה ברבעון השני של 2001 יסתכמו בכ-345 מיליון דולר, לעומת תחזית מוקדמת של 370 מיליון דולר. הרווח למניה יגיע ל-28 סנט, לעומת צפי של 43 סנט למניה. ברבעונים השלישי והרביעי צופה קומברס מכירות של 330 ו-340 מיליון דולר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by