בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה תפתח בחקירה פלילית נגד א-סנע 
 
 
חדשות נענע 

זאת בעקבות הדברים שאמר בראיון לטלוויזיה של אבו-דבי, מהם השתמע כי הוא תומך בפיגוע שבוצע אתמול בת"א; ח"כ לפיד: על ח"כ א-סאנע להתפטר מן הכנסת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בדיון שנערך היום (שני) במשרד המשפטים הוחלט כי משטרת ישראל תפתח בחקירה פלילית נגד חבר הכנסת טאלב א-סנע בחשד להמרדה. הסיבה לחקירה היא דברי התמיכה בפיגוע בקריה בתל-אביב, אותם הביע אתמול.
 
היועץ המשפטי לממשלה יבחן בימים הקרובים האם ניתן להעמיד את א-סאנע (רע"מ), זאת בעקבות הדברים שאמר בראיון לטלוויזיה של אבו-דאבי בהם הביע הבנה לפיגוע הטרור שבוצע אתמול סמוך לקריה בתל-אביב.

בראיון אמר א-סנע כי "באין ביטחון לפלסטינים, לא יהיה גם ביטחון לישראל".

"כשם שישראל יכולה להגיע לשכם", אמר א-סנע, "הפלסטינים יכולים להגיע לתל אביב. הפעולה הזאת בוצעה במסגרת המאבק הלגיטימי שמנהל העם הפלסטיני, הנמצא תחת כיבוש".

עם זאת, בראיון לערוץ 2 הסתייג מעט וטען כי, "הפעולה היא בעלת איכות מיוחדת, שכן היא כוונה נגד חיילים ולא נגד אזרחים".


 

פינס: יש לפתוח בחקירת דבריו של א-סאנע

בתגובה לדברים קורא הערב יו``ר שינוי, ח``כ יוסף (טומי) לפיד, לטאלב א-סנע להתפטר מחברותו בכנסת.

לדברי לפיד, "לא יכול לשבת בכנסת אדם, המצדיק פיגועי טרור כנגד חיילי צה"ל ואזרחי ישראל. יש לצפות גם מאישים וגופים ערבים ישראלים, שבשמם מדבר ח"כ א-סנע, להצטרף לדרישה זו, ולגנות את דבריו בכל דרך אפשרית".

יו"ר ועדת החוקה של הכנסת, ח"כ אופיר פינס, קורא הערב לפתוח בחקירה נגד ח"כ טאלב א-סנע, ולהעמידו לדין בגין "הסתת ערביי ישראל, המרדה לאלימות והצדקת פעולות איבה נגד ישראל".

לדברי פינס, "ביום שבו הרשות הפלסטינית חוטפת את שכנו של א-סנע, בדואי תושב כסייפה, מן הראוי שהוא יתעסק בהחזרתו, ולא בגיבוי מעשי הטרור".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by