בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הרוגת פיגוע הירי בשומרון הובאה למנוחות 
 
 
חדשות נענע 

תחיה בלומברג, בת 40 ובחודש השמיני להריונה, נורתה אמש למוות מן המארב. בעלה וצעיר נוסף ששהה עימם נפצעו באורח קשה, בתה נפצעה באורח בינוני; אחיה: היא תמיד היתה אופטימית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"זה חלום בלהות" אמר היום (שני) איציק זייד, אחיה של תחיה בלומברג, שנהרגה אמש בפיגוע ירי בכביש עוקף שומרון. "זה חלום שאתה נותן לעצמך צביטה לראות אם תתעורר ממנו. מאז תחילת האנתיפאדה היו לנו הרבה שיחות על המצב, אבל היא תמיד היתה אופטימית".

מסע ההלוויה של תחיה בלומברג החל הערב בשעה 17:00הוא יצא מישובה גינות שומרון, והסתיים בבית העלמין בקרני שומרון, שם הובאה למנוחות.
 
בפיגוע בו נהרגה בלומברג נפצעו קשה גם בעלה שמעון, בן ,41 ומתן צור, צעיר כבן 20 ששהה ברכב. בתה של בלומברג, ציפי בת ה-,14 נפצעה בביטנה באורח בינוני, ואושפזה בבית החולים מאיר בכפר סבא. תחיה בלומברג עצמה, בת 40 במותה, הייתה בחודש השמיני להריונה.

ככל הנראה, אש נפתחה מרכב פלסטיני לעבר המכונית שבה נסעו הארבעה, כשעשתה את דרכה בין היישובים קרני שומרון ואלפי מנשה, מזרחית לקלקיליה.

שני הפצועים קשה פונו לבית החולים בילינסון בפתח תקוה. הילדה שנפצעה בינוני פונתה לבית החולים מאיר בכפר סבא.

בתגובה לפיגוע תקפו הלילה טנקים של צה"ל שלוש עמדות של המשטרה הפלסטינית באזור קלקיליה, בשטח שבשליטה פלסטינית מלאה. הפלסטינים טוענים, כי האש כוונה לעבר מפקדת הביטחון הלאומי הפלסטיני בקלקיליה.

האזור שבו בוצע הפיגוע ידע בחודשים האחרונים ארועים רבים, וצה"ל הציב עמדה במקום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by