בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הפלסטינים: ישראל לכדה פעיל חמאס 
 
 
חדשות נענע 

פלסטיני נוסף היה על פי החשד ברכו לביצוע פיגוע בישראל; היה קשור כנראה למחבל שחוסל אתמול בטול כרם; הרשות מסרבת לעצור את המבוקשים ששמותיהם הועברו לידיה ע"י ישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כוחות הביטחון של ישראל עצרו היום (שני) באיזור שכם את פעיל החמאס, נידאל אבו סעדה - כך מדווחים בצהריים מקורות פלסטינים.

הבוקר חשף שר הביטחון, בנימין בן אליעזר, כי כוחות הביטחון לכדו הלילה פעיל טרור באיזור טול כרם, בחשד שתכנן לבצע פיגוע התאבדות בתל אביב.

על פי מקורות פלסטינים, מדובר ככל הנראה במיהאד אבו קישאק, בן 22.
 
קישאק הוא אחד משני הפעילים שהיו אמורים לקבל אמצעי חבלה מבכיר החמאס עומר מנסור חודיירי, שחוסל אתמול בטול כרם מירי טילים ממסוק אפאצ`י.

מקורות פלסטינים מדווחים כי נידאל אבו סעאדה, שאף הוא כאמור נעצר היום ע"י ישראל, נהג במונית שלו באזור הכפר בית דג`אן ליד שכם, כשסמוך לאחד המחסומים בדרך עצר אותו כוח מיוחד של צה"ל.

בתגובה למעצרים אלו מפרסמת הרשות הפלסטינית הודעות פומביות בדבר זהירות שנדרשים כל ראשי הארגונים לנקוט.
 

רשימת המבוקשים הועברה - הרשות הפלסטינית מסרבת לעצור

בתוך כך, שר ההסברה הפלסטיני, יאסר עבד רבו, אמר בצהריים, כי הרשות הפלסטינית אינה מתכוונת לעצור את שבעת המבוקשים ששמותיהם הועברו אליה אמש על ידי ישראל.

"ישראל חייבת לנקוט תחילה בפעולות נגד הקיצוניים שלה, לפני שהרשות הפלסטינית תשקול לעצור את השבעה" אמר עבד רבו.

שמותיהם של השבעה - ביניהם מתכנני הפיגועים בחדרה, בתחנת הרכבת בבנימינה, נסיון הפיגוע בחיפה, וירי פצצות מרגמה בעזה - הועבר לרשות הפלסטינית, בדרישה שיעצרו; יחד איתם הועברו עוד כמאה שמות של פעילי טרור, אשר ישראל דורשת שפעילותם תופסק.

ברשות, עם זאת, לא נרשמה פעילות מנע: ממידע שהגיע למערכת הביטחון עולה, כי רוב המוזכרים ברשימה הוזהרו, וחלקם אף קיבלו סיוע בהימלטות. מיעוטם שנעצר זוכה לשעות חופשיות, שבהם מבצעים העצורים פיגועים, ואחר כך שבים למחסות של הרשות.

סגנית שר הביטחון, דליה רבין-פילוסוף, רמזה הבוקר בראיון לגלי צה"ל, כי אם לא תעצור הרשות את המבוקשים ששמותיהם מופיעים ברשימה, תיאלץ ישראל לעצור אותם בעצמה. "אנחנו עושים כמיטב יכולתנו על-מנת לשים ידינו (על המפגעים), ולמנוע את הפעילות", אמרה רבין-פילוסוף.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by