בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קלינטון ידרוש שמונה מיליון דולר כמקדמה על ספר זכרונותיו 
 
 
חדשות נענע 

המו"ל שיזכה להפיץ את האוטוביוגרפיה של הנשיא לשעבר יצטרך למכור הרבה מאוד ספרים כדי להרוויח מהעסקה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ביל קלינטון צפוי לדרוש - ולקבל - מקדמה של לפחות שמונה מליון דולר, עבור הזכויות להפצת האוטוביוגרפיה שלו, כך מוסרים מגורמים המקורבים לנשיא ארה"ב לשעבר.
 
שמונה מיליון דולר הוא סכום המקדמה ששולם לרעייתו, הילרי קלינטון, עבור זיכרונותיה. עורכי דינו של קלינטון ממתינים שאחד מבתי ההוצאה לאור שמעוניינים בזכויות על הספר יקבלו את דרישות המקדמה הגבוהות. להערכתם, העסקה צפויה להיסגר בשבועיים הקרובים.

עדיין לא ברור מה יהיה טיבו של הספר אותו יכתוב קלינטון. מנהלי הוצאות הספרים אמרו כי המחיר שיהיו מוכנים לשלם תלוי בנימה שבה יכתב הספר - אישית או ייצוגית. כמו כן, קלינטון טרם הבהיר אם בכוונתו לחלוק עם הקוראים את נקודת מבטו על הפרשות שזיעזו את מושבו בבית הלבן - פרשת מוניקה לווינסקי והחקירה בעניין וייטווטר.

תשלום מקדמה של יותר משמונה מיליון דולר מהווה סיכון רציני עבור בית הוצאה לאור. כדי להרווח מהספר, יצטרך בית ההוצאה הזוכה לשמור על קצב מכירות גבוה במשך מספר שנים. מה שמקטין את הסיכון הוא העובדה שנשיאותו של קלינטון היתה אהודה קוראי הספרים בארה"ב. הביוגרפיות הלא רשמיות שפורסמו בשנות נשיאותו של קלינטון נמכרו היטב, וההוצאות העצמאיות של הדו"ח של קנת סטאר על חקירת וייטווטר הפכו לרבי מכר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by