בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שר החוץ המצרי: ממשלת ישראל - כנופיה של רוצחים  
 
 
חדשות נענע 

דובר הבית הלבן מזהיר מפני הסלמת הסכסוך; מפקד המודיעין הפלסטיני: הקהילה הבינלאומית חייבת לעצור את ההתנקשות הבאה; שרון: אנחנו מפעילים כוח כדי למנוע הסלמה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"מדינת ישראל מנוהלת על ידי כנופיה של רוצחים", כך אמר הערב (שני) שר החוץ המצרי, אחמד מאהר.

מהאר הוסיף כי אין תקדים לממשלה שהופכת לכנופיה הרוצחת אנשים. אף ממשלה תרבותית אינה יכולה להשלים עם התנהגות כזו.

 
"מדיניות ישראל חורגת מכל חוק בינלאומי אפשרי ואין תקדים לכך שמדינה מתנהגת ככנופיה" אמר מאהר, בתום פגישה עם נציג דיפלומטי אמריקני.


ארה"ב הזהירה הערב את הצדדים במזרח התיכון מפני המשך ההסלמה באלימות. דובר הבית הלבן, סקוט מק`לן, אמר כי "כל הצדדים במזרח התיכון צריכים לנקוט בצעדים מידיים כדי להביא קץ לאלימות ולהחזיר את הרגיעה".

לדברי מק`לן, "המשך הצעידה במסלול הזה תוביל רק לאסון ולפיכך עלינו לנקוט בצעדים מידיים כדי להרגיע את המצב".

מק`לן הוסיף כי ערפאת שלח לאחרונה לנשיא ארה"ב, ג`ורג בוש. בוש סירב למסור את תוכן המכתב, אבל ככל הידוע ערפאת ביקש מארה"ב ואירופה להתערב במהרה במשבר ביחסים בין ישראל לפלסטינים.
 

הינדי: למנוע את ההוצאות להורג בפומבי

אמין אל הינדי, מפקד המודיעין הפלסטיני הכללי בעזה, קרא היום בראיון לסוכנות הידיעות רויטרס לקהילה הבינלאומית ובייחוד לארה"ב לעשות כל שביכולתם כדי למנוע את "ההוצאות להורג בפומבי" שמבצעת ישראל בפלסטינים.


הינדי הגיב על פרסום רשימת שבעת המבוקשים הפלסטינים שנמסרה אתמול לתקשורת על ידי משרד הביטחון. לטענתו, הפלסטינים לא קיבלו שום רשימה, וזאת בניגוד לטענת הגורמים הבטחוניים בישראל.

הינדי האשים כי ישראל מתכננת לחסל את השבעה. "זה ברור שישראל החליטה להוציא להורג את האנשים שברשימה. פרסום רשימה של אנשים שעמדים להירצח על ידי ישראל זה קריאת תיגר על העולם, שדורש פעולת הגנה מיידית מצדו. ארה"ב והקהילה הבינלאומית חייבות לעצור את ההתנקשויות הבאות".

הינדי אמר גם כי בידי השירותים הבטחוניים של ישראל יש רשימות אחרות, חשאיות, שלא פורסמו וכי גם את המבוקשים שבהן ישראל מתכוונת לחסל. לדבריו, "ישראל לא תהיה מרוצה עד שלא תתנקש בחייו של כל פעיל פלסטיני בלי קשר לשאלה אם הוא פעיל פוליטי או צבאי או סתם עיתונאי".
 
 

שרון: אנחנו מממשים את זכותנו להגנה עצמית

ראש הממשלה, אריאל שרון, שב ודוחה הערב את הביקורת החריפה בארצות הברית ובאירופה נגד מדיניות החיסולים של ישראל. שרון אמר כי "אנחנו מפעילים כוח כדי למנוע הסלמה. אימצנו שיטה של אמצעי הגנה נגד טרור - יירוט ופעילות קומנדו".

בתגובה על הטענות כנגד ישראל שהיא מחריפה את המדיניות באזור, אמר שרון כי "אנחנו מממשים את זכותנו להגנה עצמית כפי שכל מדינה אחרת הייתה עושה. איננו אוהבים זאת - טרור ואלימות הם האסטרטגיה של ערפאת".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by