בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
yes וקומברס ישיקו שירותי תקשורת אינטראקטיבית 

yes וקומברס ישיקו שירותי תקשורת אינטראקטיבית

 
 
יניב קרן

בין השירותים: דואר אלקטרוני, הודעות טקסט ומשלוח פקסים; התמחור לשירות - על פי שימוש, pay per use

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת הטלוויזיה בלווין yes הודיעה אתמול (שני) על השקתה של מערכת תקשורת ביתית דרך הטלוויזיה, בעוד כחצי שנה. המערכת החדשה פותחה על ידי חברת קומברס וכוללת מגוון שירותים.
 

מערכת "המסרים המאוחדים", iTV-Gate, כוללת שירותים אינטראקטיביים ייחודיים, שונים ומגוונים שיופיעו לראשונה בישראל, בשידורי לווין, על מסכי הטלוויזיה של כל לקוחות yes.

בין השירותים השונים שתציע yes יכללו שירות דואר אלקטרוני ושרותי SMS, שירות פקס, שירות דואר אלקטרוני ל- SMS מענה קולי לדואר אלקטרוני, פקס לדואר אלקטוני, צ`ט בין טלוויזיה לסלולר, פתיחת הודעות דואר אלקטרוני על מסך הטלוויזיה, יצירת שיחות טלפון מהטלוויזיה לטלוויזיה ועוד.

"המערכת החדשה של yes", אומר מנכ"ל החברה, שלמה לירן, "תאפשר המצאותו של תא דואר אלקטרוני, בכל בית בישראל, ממנו ניתן יהיה לשלוח מכתבים לכל טלוויזיה, מחשב וטלפון סלולרי, אפשרויות לשלוח הודעות לילדים לטלוויזיה או לטלפון הסלולרי וכן אלבום תמונות אישי. אלבום התמונות האישי שישמר בטלוויזיה יכלול תמונות של קרובים, חברים (על פי בחירת הלקוח) אותן יהיה ניתן לשלוח לקרובים ולחברים ישירות למסך הטלוויזיה".

לדברי סמנכ"ל בכיר לשיווק בחברה, גלית בן שמחון, "הפשטות הטכנית של הפעלת השירותים מתבטאת באופן בו בוחר הלקוח את השירות ועד עיצובו הויזואלי. בחירת השירות על ידי הלקוח מתבצעת באמצעות פורטל טלווזיוני והפעלתו מתבצעת באמצעות שלט הטלוויזיה. עיצובו הויזואלי של הפורטל הוא חד, ברור וידידותי ללקוח".

"תמחור השירותים", הוסיפה בן שמחון, "יהיה תלוי בסוג השירות הנבחר. חלק מהשרותים יתומחרו על פי מידת השימוש pay per use וחלק מהשירותים יתומחרו באופן גלובלי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by