בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הרשות השנייה: אם לא ישונו הסרטונים יורד קמפיין וואלה 

הרשות השנייה: אם לא ישונו הסרטונים יורד קמפיין וואלה

 
 
מערכת דה נט

שמוליק שם טוב הורה לחברה לשנות את סרטוני "וואלה עסקים" ו"וואלה ספורט"; וואלה! בתגובה : "נפנה לבג"צ למניעת פסילת התשדירים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מנכ"ל הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו, שמוליק שם טוב, הורה היום (שלישי) לוואלה לתקן את סרטוני הפרסום ל"וואלה עסקים" ו"וואלה ספורט", והתנה את המשך שידורם בתיקונם.
 

הסרטונים עלו בשבוע שעבר במסגרת קמפיין כולל של וואלה!

שם טוב הורה לחברה להסיר מסרטון "וואלה - ספורט", המציג טנק המזקיף את תותחו, את השם איציק.
בנוגע ל"וואלה - עסקים" המציג קופת צדקה וארנק אליו משולשלים מטבעות, בליווי השיר "הוא זכאי", הורה שם טוב להשמיט את השיר "הוא זכאי".

"קיימת בסרטונים, המכוונים באופן ברור לאיציק מרדכי ואריה דרעי, פגיעה בטעם הטוב ובכבודו של אדם בניגוד לכללי האתיקה בפרסומות", אמר שם טוב.

"ההתייחסות הישירה בתשדירי הפרסומת לאנשים מסוימים, אף אם מדובר באנשים שהורשעו בדין - באופן מבזה הפוגע בכבודם והחורג בבוטות מנורמות של טעם טוב, היא מעבר למידה הראויה. בשונה מביטויים שאינם מסחריים גרידא, השימוש בקלונו של אדם על מנת לקדם מכירתו של מוצר או שירות, פסול ואין לו מקום במסגרת זמן השידור המסחרי-ציבורי", אמר שם טוב.

בתגובה להחלטת הרשות השניה, מסר מנכ"ל וואלה! תקשורת, עופר לוי, תקשורת כי "וואלה! לא מתכוונת לוותר על שידור הסרטונים שנפסלו. אנו מתכוונים למצות את כל ההליכים החוקיים העומדים לרשותנו כדי לחייב את הרשות השניה לשדר את התשדירים עד כדי פניה לבג"צ".

לדברי לוי, הקמפיין של וואלה! מניח מראה אל מול פני החברה הישראלית ומשתדל לשקף את האמת, הלא מצונזרת, הלא ממוסדת, הלא פוליטיקלי-קורקט - על השולחן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by