בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
איגוד האינטרנט יעודד את השימוש באינטרנט בקרב עסקים קטנים ובינוניים 

איגוד האינטרנט יעודד את השימוש באינטרנט בקרב עסקים קטנים ובינוניים

 
 
מערכת דה נט

בישראל כ- 64 אחוז מבעלי העסקים משתמשים באינטרנט, וזאת בהשוואה לרמה של 90 אחוז בארצות הברית ומעל 80 אחוז באירופה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
החודש יופעל פרוייקט ניסיוני בשלושה מתנ"סים (בקריית מלאכי, בקריית גת ובראשון לציון) לעידוד השימוש באינטרנט על-ידי עסקים קטנים ובינוניים. את הפרוייקט יזמו איגוד האינטרנט הישראלי, מוקד הסיוע והקידום המרכזי של הרשות לעסקים קטנים ובינוניים (שליד משרד התמ"ס), המועצה למפעלים קטנים ובינוניים בהתאחדות התעשיינים, והוא מבוצע בסיוען של החברה למתנ"סים והמכללה להוראה טכנולוגית, שנרתמו לקידום פעילות חשובה זו.
 
במסגרת הפרוייקט יעברו בעלי העסקים הדרכה מרוכזת של 16 שעות ביסודות האינטרנט ושימושיו, תוך התמקדות בנושאים הרלבנטיים ביותר לעולם העסקי. מחצית מההדרכה תיעשה במסגרת קבוצתית, ואילו חלקה השני יינתן אישית בבית העסק. בנוסף יקבל בעל העסק תמיכה טלפונית במשך שנה לפתרון בעיות הקשורות להכרת האינטרנט.

חבר הנהלת איגוד האינטרנט הישראלי, אמיר עציוני, אמר כי הפרוייקט הוא צעד נוסף במסגרת שורה ארוכה של פעילויות שמקיים האיגוד להטמעת השימוש השימוש באינטרנט בקרב אוכלוסיות שונות בחברה הישראלית. כחלק מהפעילויות הללו הוקמו לא-מכבר שתי קבוצות משימה כשאחת מהן מתמקדת בבעיית הנגישות לאינטרנט על ידי אנשים בעלי מוגבלויות והשנייה בהטמעת השימוש באינטרנט בקרב אוכלוסיית גיל הזהב.

לדבריו סקרים שונים מצביעים על כך שבישראל כ- 64 אחוז מבעלי העסקים משתמשים באינטרנט, וזאת בהשוואה לרמה של 90 אחוז בארצות הברית ומעל 80 אחוז באירופה. לפער זה השלכות אפשריות על רמת התחרות בתוך המשק הישראלי ובינו לבין המשק העולמי. עציוני הוסיף כי הרחבת השימוש באינטרנט היא מפתח חשוב לשגשוג תעשיית האינטרנט הישראלית, וכי הוא מצפה ליתר מעורבות וסיוע לפרוייקטים מסוג זה, מצד החברות הפועלות בשוק .
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by