בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מירס הכניסה לשימוש סלולרים בטכנולוגיית ג'אווה 

מירס הכניסה לשימוש סלולרים בטכנולוגיית ג'אווה

 
 
מערכת דה-נט

הטכנולוגיה תאפשר הפעלת שירותים אינטראקטיביים שונים כגון מחשבונים עסקיים יעודיים, מחולל דוחות הוצאות, ומשחקים ועוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ספקית שירותי סלולר בארצות הברית, נקסטל וחברת מוטורולה הודיעו השבוע על השקת שני דגמי סלולר חדשים בשיתוף חברת Microsystems Sun הפועלים בטכנולוגיית ג`אווה (J2ME).
 
מכשירי טלפון סלולרי של מוטורולה מדגמי i85s ו- i5Osx, צוידו בטכנולוגיית ג`אווה כדי לספק רמה חדשה של שירותים דינמיים, מותאמים אישית ואינטראקטיביים. שירותים חדשים של נקסטל במכשירים החדשים, יכללו יישומים ורטיקליים כמו מחשבונים עסקיים יעודיים, מחולל דוחות הוצאות, ומשחקים. מאות יישומים אחרים נמצאים בפיתוח, לטעינה קלה שלהם במכשירי הצרכנים.

"ההשקה בנקסטל של המכשירים והשירותים החדשים, היא אירוע משמעותי עבור התעשייה הסלולרית ופלטפורמת ג`אווה. עכשיו יכולים צרכנים לחוות את העוצמה של טכנולוגיית ג`אווה בשירותים אלחוטיים", אמר פטרישיה סולץ, סגנית נשיא, קבוצת מערכות תוכנה ב- Sun.

סמנכ"ל שיווק של חברת מירס, משה בר-צבי, אמר, כי הטכנולוגיה החדשה מחזקת את מעמדה של מירס בתחום האינטרנט הסלולרי. לאחר שהיינו הראשונים בישראל שהשתמשו בטכנולוגיית ה – WAP, אנו גם הראשונים המשלבים בינה ובין ה – Java. ההסכמים שחתמה חברת מוטורולה עם חברות מובילות בעולם מאפשרות למירס להטמיע במכשיריה את הטכנולוגיה החדשה ביותר בעולם בתחום האינטרנט הסלולרי".

טכנולוגיית J2ME של Sun מאפשרת שירותים אינטראקטיביים,שהנם הצעד הבא מעבר לתוכן הסטטי והטקסטואלי של היום. ג`אווה משפרת את חוויית המשתמש על-ידי תמיכה בשירותים אינטראקטיביים גרפיים קלים לשימוש במכשירי סלולר. עם טלפונים ומכשירים אלחוטיים אחרים מבוססי טכנולוגיית J2ME, יכולים משתמשים להוריד שירותים חדשים לשימוש תוך שהם מחוברים אינטראקטיבית או במנותק מהרשת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by