בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט תחייב את יצרניות המחשבים לכלול אייקונים בדף הראשי של חלונות XP 

מיקרוסופט תחייב את יצרניות המחשבים לכלול אייקונים בדף הראשי של חלונות XP

 
 
יניב קרן, מערכת דה נ

החברה הודיעה כי יצרניות המחשבים שירצו לכלול את תוכנת XP במחשב, יצטרכו להציג את אינטרנט אקספלורר, מדיה פלייר ו-MSN; ההחלטה עלולה לעורר התנגדות מצד היצרניות ומצד חברות המפתחת תוכנות דומות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יצרניות מחשבים אישיים שיבחרו לכלול את מערכת ההפעלה חלונות XP במחשביהם יחויבו להציג על שולחן העבודה שלושה אייקונים דומיננטיים של תוכנות מיקרוסופט. דובר החברה, ויוק ורמה, הודיע אתמול (יום ה`), כי החברה תחייב את היצרניות להציג בנוסף לאייקון של סל המחזור גם את אינטרנט אקספלורר, וווינדוס מדיה פלייר ואייקון גישה ל-MSN.
 
ההחלטה לחייב את היצרניות למקם גם האייקון של ווינדוס מדיה פלייר עלולה לעורר מחלוקת רבה, מאחר והגרסה הסופית של התוכנה תהיה זמינה רק ב-22 לחודש. יצרניות המחשבים מעוניינות להשיק את מחשביהם החדשים בעלי מערכת XP ב-24 לספטמבר כחודש לפני ההשקה הרשמית של מיקרוסופט, כתוצאה מכך עלולות היצרניות למצוא את עצמן בלי הגרסה הסופית של תוכנת מדיה פלייר.

ורמה, הגיב על העניין וציין, כי ההחלטה לחייב את היצרניות למקם את האייקון של מדיה פליייר על שולחן העבודה אינה חדשה, ויצרניות המחשבים מודעות לה כבר זמן מה. אולם יצרניות המחשבים אינן הגורם היחיד שעלול להתנגד להחלטה. נגן המדיה החדש מכיל גם אפשרות לניגון תקליטורי די.וי.די וצריבה של תקליטורים מה שעלול לגרום לקריאות מחאה מצד החברות המתחרות המפתחות מוצרים דומים.

תוכניתה המקורית של מיקרוסופט היתה להשיק את מערכת ההפעלה ללא אייקונים כלל, אולם בחודש שעבר החליטה החברה לאפשר ליצרניות המחשבים למקם אייקונים על שולחן העבודה ולשנות את תפריט התוכנות בלחיצה על כפתור "התחל".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by