בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החשכ"ל יפרסם מכרז להקמת מרכז תקשורת נתונים במשרדי הממשלה 

החשכ"ל יפרסם מכרז להקמת מרכז תקשורת נתונים במשרדי הממשלה

 
 
אבי בליזובסקי, דה-נט

במסגרת המכרז ידרשו החברות לספק מגוון שירותים ובתוכם: אספקת ציוד תקשורת, התקנת הציוד ותחזוקתו, אספקת מערכות שליטה ובקרה, אבטחת מידע ועוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עם התרחבות דרישות התקשורת במשרדי הממשלה, הן בתחום ה-LAN, הן בתחום ה-WAN, נוצר הצורך בייעול ההליכים לבחירה נכונה של הציוד הנדרש ומספקיו. לפיכך, בכוונת לשכת החשב הכללי במשרד האוצר לצאת במכרז מרכזי שמטרתו להכין רשימת ספקים ומשווקי ציוד לרשתות תקשורת נתונים אקטיביים, שיעמדו בדרישות מנהליות וטכניות נדרשות.
 
מטרת מכרז זה להחזיק רשימת ספקי ציוד תקשורת, שמתוכם, במידת הצורך, יבחרו מנהלי התקשוב את המשווקים בדרך של אחוז הנחה ממחירון היצרן. הכנת מכרז זה היא פרי יוזמתו של איציק כהן, סגן בכיר לחשב הכללי.

המערכות הנדרשות בבסיס מכרז זה, הן מערכות תקשורת אקטיביות בתחום ה-LAN וה- WAN. המצב הקיים כיום בתקשורת ה-LAN במשרדי הממשלה מבוסס על ציוד ממגוון יצרנים שמפעיל רשתות SNA, רשתות IP, רשתות X.25, DECNET, IPX ועוד. בתקשורת ה-WAN המשרדים מחוברים באמצעות תשתית של בזק המבוססת רשתות נתונים כגון ספרנת, FRAME-RELAY ו-ATM, כאשר האתרים מקושרים בקצבים של 64 קס"ש ועד 2 מס"ש.

בעיצומה של התפתחות טכנולוגית בתחום תקשורת הנתונים יהיה המכרז קפיצת מדרגה מקצועית מצד אחד, ומצד אחר אדמיניסטרטיבית. לצורך המחשה, מכרז זה יביא לייעול תהליכים שאתם מתמודדת המערכת: קיצור משך הזמן לשילוב שירותים חדשים בארגון, הגדלת הוודאות בתהליכי שינוי וגידול ברשתות, תמיכה בצרכים השוטפים של המשרדים, שיפור נוהלי עבודה שוטפים וקבועים עם משווקים של יצרנים ועוד.

במסגרת מכרז זה, ידרשו המשווקים לספק מגוון שירותים ובתוכם: אספקת ציוד תקשורת לרבות טלפוניה – IP, התקנת הציוד ותחזוקתו, בדיקת ביצועים ואינטגרציה לציוד קיים, אספקת מערכות שליטה ובקרה, אבטחת מידע ושירותים נוספים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by