בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שוטר נפצע במהומות באזור האוריינט האוס  
 
 
חדשות נענע 

בהפגנות אלימות בסוף השבוע נפצעו 10 פלסטינים, בהם בנו של פייסל חוסייני, ונעצרו 12 נוספים; עשראווי כמעט נעצרה; פלסטינית: ניצב מיקי לוי היכה אותי; כעת שקט באזור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שוטר ישראלי נפצע קל בראשו ממכת מקל אתמול (שבת), במהלך עימותים בין המשטרה למפגינים פלסטינים באזור האוריינט האוס. השוטר הועבר לטיפול בבית החולים ושוחרר לביתו הערב.

כ-10 פלסטינים נפצעו ו-12 נוספים נעצרו במהלך עימותים עם שוטרים. בין הפצועים היה גם בנו של פייסל חוסייני, לשעבר ראש האוריינט האוס.
 
לטענת הפלסטינים הכו השוטרים גם את חבר המועצה המחוקקת הפלסטינית, חאתם עבד אל-קאדר, שנפצע גם כן באורח קל.

העימותים החלו כשכמה עשרות מפגינים פלסטינים, ביניהם ח"כים ערבים ואישים מהרשות הפלסטינית, חסמו את אחד הכבישים המובילים לאוריינט-האוס.

לדברי המשטרה, הפלסטינים לא נענו לדרישות השוטרים לפנות את הכביש ולעלות על המדרכה. המשטרה גם טענה כי המפגינים פוזרו בלא שנעשה שימוש בכוח.

בדרך בר לב הסמוכה לאוריינט האוס ידו פלסטינים אבנים לעבר כלי רכב ישראלים. לא נמסר על נפגעים.
פלסטינים טענו כי צעירים חרדים המתגוררים באיזור תקפו אותם.
 

פלסטינית: ניצב מיקי לוי היכה אותי; נמנע מעצרה של עשראווי

בסיומה של מסיבת עיתונאים שקיימו הפלסטינים בצהריים במחאה על סגירת האוריינט האוס, מפגינים פלסטינים, ובראשם דוברת הליגה הערבית, חנאן עשראווי, התעמתו עם שוטרים.

מעצרה נשל עשראווי מנע ברגע האחרון הודות להתערבותו של ח"כ מוחמד בראכה, אשר פנה למפקד מחוז ירושלים, ניצב מיקי לוי.

ניצב לוי טען כי עשראווי ובארכה התסיסו את האווירה במקום וכי נוכחותם של אישים פוליטיים מחריפה את העימותים. במשטרה בודקים את האפשרויות למנוע בעתיד את הגעתה של עשראווי לאזור.

בתוך כך, צעירה פלסטינית שהפגינה באוריינט האוס, טוענת כי הוכתה על ידי ניצב מיקי לוי. לטענתה, מפקד מחוז ירושלים היכה אותה והיפנה לעברה קללות נמרצות.

דובר משטרת ירושלים הכחיש את הדברים, אך לאחר שהתברר כי הארוע נתפס במצלמותיהם של אנשי ערוץ 2, אמר מיקי לוי כי "המכה לא פגעה באישה" וכי לפני כן היא קללה אותו ותפסה בבגדיו.

גם הבוקר נמשכת הערכות המשטרה באזור בירושלים. עם זאת מעריכים במשטרה כי העימותים במקום לא יחריפו ולא יצאו מכלל שליטה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by