בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רדיו-טייפ שמנגן קבצי אודיו דיגיטליים 

רדיו-טייפ שמנגן קבצי אודיו דיגיטליים

 
 
גיא גרימלנד, מערכת ד

יצרנית מערכות מוסיקה לרכבים, Blaupunkt, הודיעה על פיתוחו של רדיו-טייפ San Jose MP41 המאפשר זאת; מחירו יהיה 400 דולר והוא ישווק החל מהחודש הבא

 
 
 
 
 
 
 
 
 

שוק המוסיקה המקוון גדל כל הזמן וגם יצרניות מערכות מוסיקה לרכבים למדו לא להתנער מהתופעה. אחת הבעיות הגדולות היא שמיעת תקליטורים צרובים וחוקיים באותו מכשיר ואין הרבה חברות שדאגו לפתור בעיה זו.
 

סוניקבלו (SONICblue ), ריוקאר (RioCar) וויסטיאון (Visteon ), שלוש יצרניות מערכות מוסיקה לרכב, כבר ניסו להתמודד עם הבעיה ופיתחו מערכות המסוגלות לאחסן ולהשמיע תקליטורים וקבצי אודיו דיגיטליים, אך בסוף השבוע נודע על חברה נוספת שמנסה לפתור את העניין.

מדובר בחברה הגרמנית Blaupunkt, יצרנית מערכות מוסיקה לרכבים, שהודיעה על פיתוחו של רדיו-טייפ, המאפשר שמיעת תקליטורים צרובים וחוקיים. שמו של הרדיו-טייפ הוא San Jose MP41 והוא מסוגל לנגן שירים בפורמט של MP3 ושירים בפורמט WMA (Windows Media Audio) של מיקרוסופט.

בנוסף הרדיו-טייפ מסוגל לחפש שירים מסויימים בתקליטורים ואף ליצור רשימות שירים מועדפות. לכך יש יתרון ברור בייחוד לאור העובדה שתקליטורים צרובים מכילים לא מעט קבצי שירים. הרדיו טייפ כולל מתג AM/FM עם 12 תחנות FM ו-6 תחנות AM.

מחירו יהיה 400 דולר והוא צפוי להיות משווק כבר בחודש הבא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by