בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מתאם הפעולות בשטחים: ייתכנו גם חמישה פיגועים ביום 
 
 
חדשות נענע 

לכוחות הביטחון הגיעו מספר התרעות נקודתיות על כוונות ארגוני הטרור לבצע פיגועים בשטח ישראל. בכיר בחמאס: מספר המתנדבים לפעולות התאבדות בישראל - הולך וגדל. נמשכת חקירת הפיגוע בקריית מוצקין

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ברחבי הארץ נמשכת הבוקר (שני) כוננות השיא, בעקבות התרעות "חמות" על כוונת ארגוני הטרור לבצע פיגועים.

מתאם הפעולות בשטחים, האלוף עמוס גלעד, אמר הבוקר בישיבת פורום ההסברה של משרד החוץ, כי החמאס עדיין לא הגיע לשיא יכולותיו, וכי ייתכן מצב שבו יהיו חמישה פיגועים ביום, שיביאו למספר כולל של עשרות הרוגים.
 
בצה"ל ובשב"כ אומרים הבוקר, כי הרשות הפלסטינית אינה עושה דבר לעצירת המפגעים, ובסוף השבוע אף שיחררה שלושה פעילי חמאס מקלקיליה, שהיו מעורבים בתכנון הפיגועים בדולפינריום ובבינימינה.
 

בכיר בחמאס: מספר המתנדבים להתאבדות הולך וגדל

בכיר בחמאס טוען הבוקר, כי הפופולאריות של הארגון ברחוב הפלסטיני עומדת במגמת עלייה מתמדת, וכי מספר המתנדבים לפעולות התאבדות בישראל הולך וגדל.

בשיחה עם כתב גלי צה"ל אמר הבכיר כי החמאס זוכה היום לפופולאריות גבוהה יותר מאי-פעם. "עברו הימים שבהם הרגשנו נרדפים וחשופים למעצר", אמר הבכיר; "היום, בכל הפגנה, אפילו של הפת"ח, נשמעות קריאות תמיכה בעיז א-דין אל קאסם" (הזרוע הצבאית של החמאס).

עוד הוסיף הבכיר, כי חברי הארגון "לא מתרגשים מהמעצרים המועטים שמבצעת הרשות בקרב החמאס".
 
 

נמשכת חקירת הפיגוע בקריית מוצקין

הבוקר ממשיכים כוחות הביטחון בחקירת הפיגוע שהיה אמש בבית הקפה "וול סטריט" בקריית מוצקין. במשטרה העריכו הבוקר, כי המפגע התכוון לפוצץ עצמו בחיפה, אבל נוכחותם המוגברת של מחסומים וכוחות ביטחון הביאה אותו לשנות את תוכניותיו.

במקביל, ממשיכים במשטרה לחקור את נהג המונית שהסיע את המחבל המתאבד. בחקירתו אמש טען הנהג, כי המחבל נראה עצבני וחסר מנוחה, וסיפר שהוא נוסע לקבל סכום כסף ממעבידו. סגן מפקד מרחב החוף במשטרה, ניצב משנה רוני רז, אמר הבוקר כי להערכתו, היה על הנהג להבין כי מדובר במפגע, ואולם החקירה עדיין בעיצומה.

בבתי החולים בחיפה עדיין מאושפזים הבוקר חמישה מפצועי הפיגוע. מצבו של אחד מוגדר קל עד בינוני, ואילו מצבם של יתר הפצועים מוגדר קל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by