בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בוואלה מתחילים לגבות כסף  

בוואלה מתחילים לגבות כסף

 
 
דה-נט

פורטל וואלה! הודיע היום על גביית תשלום עבור תוכן פרימיום; בקוב אולי גם ב- msn

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מגמת "החינם" באינטרנט הולכת ומפנה את מקומה. מספר אתרי תוכן ישראליים הסובלים מקשיים פיננסיים מתכוונים להפעיל בקרוב מודל של גביית תשלום עבור תוכן ייחודי. הראשון מבין האתרים הוא וואלה! שהודיע היום (שני), כי יחל לגבות תשלום עבור השימוש בתכני פרימיום בתחילה בעבור תכני ערוץ הילדים בו נמכרים מנויים ללומדות ומשחקים.
 
"גביית תשלום עבור ערוצי תוכן היא נושא המרחף באוויר זה זמן רב, ואנחנו מאמינים, כי האינטרנט בגר דיו, כדי לממש אותו. התשלום יאפשר לנו לשדרג את השירות לגולש על ידי יצירת תכנים ממוקדים ורלוונטיים יותר לקהלים מגוונים. הפוטנציאל האינטרנטי רחוק מלהיות ממוצה", אמר מנכ"ל וואלה! עופר לוי.

לאחרונה נודע גם כי אתר MSN יחל בתקופה הקרובה לגבות תשלום עבור שירותי פרימיום. אתר מפה הודיע גם הוא לפני מספר חודשים על הכוונה לספק תוכן ייחודי למנויים. אתר שכבר עושה זאת מיום היווסדו הוא ICE מקבוצת סיגלר, אשר מספק תוכן בתשלום המיועד לתחום התקשורת, ולדברי מקורות בתחום זוכה להצלחה.

המעבר לגביית תשלום מתחייב לאור מצבם הפיננסי של האתרים, אולם אין וודאות כי צעד כזה אכן יביא את המזור המתבקש, הדבר תלוי כמובן בהחלטת הגולשים שעלולים להצביע ברגליים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by