בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רוסיה: לא נפתרו חילוקי הדעות עם ארה"ב בנושא הטילים 

רוסיה: לא נפתרו חילוקי הדעות עם ארה"ב בנושא הטילים

 
 
חדשות נענע 

מזכיר ההגנה האמריקני, דונאלד ראמספלד, מנסה בביקורו במוסקבה לשכנע את ראשי הממשל הרוסי להסיר את התנגדותם לתוכנית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר ההגנה הרוסי, סרגי איבנוב, טען היום (שני) כי ביקורו של מזכיר ההגנה האמריקני, דונאלד ראמספלד ברוסיה, לא הביא לשינוי בעמדתה של רוסיה לגבי התוכנית החדשה להגנה מפני טילים של ממשל בוש – כך דווחה סוכנות הידיעות רויטרס.
 
לא שוכנעתי מהנימוקים שסיפק ראמספלד, אמר איבנוב לכלי התקשורת במהלך ביקורו של מזכיר ההגנה ברוסיה. "אנו עדיין מאמינים כי האמנה למניעת הפצת נשק גרעיני משנת 1972 היא עדיין גורם מרכזי ביציבות הגלובלית".

ארצות הברית מצידה הבהירה עוד לפני ביקורו של ראמספלד ברוסיה, כי האמנה משנת 72` פשטה למעשה את הרגל מאז הסתיימה המלחמה הקרה וכי יש לעצב מנגון חדש שיתאים לאיומים החדשים. "יש לי נפש פשוטה", אמר ראמספלד לכתבים רוסיים", ואני סבור שהחיים יכולים להיות הרבה יותר פשוטים אם ממשיכים להתקדם".

סוכנות הידיעות הרוסית ציטטה אמש את נשיא רוסיה, וולדימיר פוטין, שציין כי הוא מקווה שארה"ב ורוסיה ימצאו את המכנה המשותף בסוגיה. פוטין אף צפוי לדון בנושא עם שני שרי ההגנה במשכנו בקרמלין; לאחר הפגישה צפויים להמשך הדיונים בין אביבנוב לראמספלד.

בתוך כך, מזכיר ההגנה האמריקני ציין כי הדיונים שניהל במוסקבה נסובו גם בעניינים פוליטיים, חברתיים וכלכליים ולא רק צבאיים. "שיגשוגה והצלחתה של רוסיה הוא האינטרס המובהק של העם הרוסי אבל גם של אירופה והעולם כולו", אמר המזכיר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by