בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סבב פיטורים נוסף ב-AOL טיים וורנר 
 
 
גיא חסון, דה-נט

מקורות יודעי דבר טוענים כי סבב הפיטורים יתבצע ביחידת האינטרנט של החברה; בית ההשקעות מריל לינץ': הדבר לא צפוי לפגוע במניות החברה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת התקשורת וענקית האינטרנט AOL טיים וורנר צפויה להודיע פעם נוספת על פיטורי עובדים, הפעם מיחידת האינטרנט של החברה, כך נמסר מפי מקורות יודעי דבר ביום שני האחרון.
 
בשלב זה עדיין לא ברור התזמון ומספר המפוטרים וגם דובר AOL טיים וורנר סירב לאשר את הידיעה. יש לציין כי יחידת האינטרנט של AOL טיים וורנר מעסיקה כ-16,000 עובדים מאז רכשה AOL את טיים וורנר תמורת 106.4 מיליארד דולר .

כאמור זהו סבב הפיטורים השני שעוברת החברה השנה אחרי שבחודש ינואר קיצצה 2,400 משרות ובחודש יולי קיצצה 30 משרות נוספות והנמיכה את תחזיות ההכנסות השנתיות, נוכח האטה בצמיחת ההכנסות מפרסום בחטיבות האינטרנט והטלוויזיה.

אנליסטים טוענים כי הפיטורים צפויים נוכח ההאטה בכלכלה העולמית. מבית ההשקעות מריל לינץ` נמסר כי אם החברה תפטר כמה מאות עובדים, הדבר לא צפוי לפגוע במניות החברה הנסחרות בבורסה, מכוון שמדובר רק ב-2%-3% מסך כל העובדים המועסקים בחברה.

ג`ראלד לוין, מנהל תפעולי ב-AOL טיים וורנר מציין כי הוא אינו צופה פיטורים משמעותיים כפי שקרו בחברות אחרות, אבל ישנה אפשרות כי תוקדם פרישתם של עובדים הנמצאים על סף פרישה. לוין מוסיף כי הוא צופה שהחברה תעמוד במטרות הכלכליות שהיא הציבה לעצמה לשנת 2001.

בנוסף אנליסטים מציינים כי תוצאות רבעון השני של AOL עשויות להקשות על החברה לעמוד בתחזית שהציבה לעצמה לגבי רווח של 11 מיליארד דולר על בסיס EBITDA (לפני הורדת מסים, ירידת ערכים והוצאות בלאי) ורווח כולל של 40 מיליארד דולר לכל שנת 2001.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by