בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארה"ב: בני זוג הפכו נערה שהכירו בצ'ט לשפחת מין 

ארה"ב: בני זוג הפכו נערה שהכירו בצ'ט לשפחת מין

 
 
TheNet

פיתו אותה בהבטחה שיעזרו לה לברוח מהבית; חטפו אותה לדירתם שם אנסו אותה והתעללו בה במשך שבוע; "השאילו" אותה לחבר שאנס אותה אף הוא; הצליחה להזעיק המשטרה כשיצאו מהדירה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
זוג אמריקאי מלונג איילנד פיתה צעירה בת 15 שהכירו בחדרי צ`אטים להגיע לביתם שם כלאו אותה והפכו אותה לשפחת מין. הנערה סיפרה לחבריה הווירטואלים כי היא רוצה לעזוב את בית הוריה והזוג ניצל זאת והזמינה לדירתם.
 
המשטרה המקומית חוקרת את בני הזוג בחשד שבמשך שבוע ביצעו בנערה מעשי אונס והתעללות המלווים באלימות פיזית. השניים גם "הילוו" את הנערה המסכנה לתושב קווינס כשהם מאיימים עליה שאם לא תעשה כרצונו – יהרגו אותה.

שני החשודים ג`יימס וורן, בן 41, ובת` לוסחין, בת 46, קבעו עם הנערה פגישה ממסצ`וסטס במרכז קניות בו עבדה, כשהם מבטיחים לעזור לה לברוח מהבית. הנערה סיפרה לחוקריה שלקח לה שעה להבין כי הסתבכה.

אחרי שהתעללו בה במשך מספר ימים בדירתם בלונג איילנד העבירו אותה לחבר בשם מייקל מונטז, בן 35, מניו יורק, שם היתה קורבן למעשי אונס נוספים ועינויים לפני שהוחזרה לבני הזוג.

החשוד וורן הואשם בחטיפה, ביצוע מעשי סדום, אונס והתעללות מינית. חברתו הואשמה בביצוע מעשי סדום והתעללות מינית ומונטז הואשם בחטיפה, אונס, ביצוע מעשי סדום ותקיפה מינית.

הנערה אולצה, ככל הנראה, להתקשר להוריה ולהודיע להם שהכל בסדר וכי היא נוסעת לכיוון קליפורניה. הנערה חולצה על ידי השוטרים לאחר שהצליחה להזעיק אותם בטלפון, בזמן שבני הזוג יצאו החוצה למספר דקות.

הנערה לא ידעה להגיד למשטרה היכן היא נמצאת בדיוק והם הציעו לה לחפש בבית מכתב עליו מופיעה כתובת המקום. ניידות המשטרה הגיעו למקום תוך דקות ספורות, עצרו את החוטפים והעבירו את הנערה לטיפול רפואי.

"אני מזועזע שדבר כזה יכול לקרות כל כך קרוב לביתי", אמר אחד השכנים, "כל מה שאני יכול להגיד הוא שאני מקווה שהשניים האלו יקבלו את העונש המקסימלי האפשרי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by