בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הפתח' מאיים לנקום את מות הפעיל מחברון 
 
 
חדשות נענע 

עימאד אבו-סניינה, פעיל תנזים ופתח מחברון שהיה מעורב בירי לעבר היישוב היהודי בעיר, נורה ונהרג, לאחר שבוע, שבו נמנעה ישראל מחיסולים; עימותים בין פעילי תנזים לסוחרים בעיר על רקע סרובם לסגור חנויות כמחאה; מאות השתתפו בהלוויתו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הפתח` מאיים לנקום בישראל בעקבות חיסולו של פעיל הארגון, עימאד אבו סנינה, הבוקר (רביעי) בחברון.

מאות פלסטינים, בהם אנשי כוחות הביטחון הפלסטיניים ואנשי תנזים, השתתפו אחר הצהריים בהלווייתו. לפני קבורתו, נערך טקס לזכרו במגרש כדורגל בחברון וגופתו הונחה ליד אחד השערים.

 
פעילי תנזים הכריחו את בעלי החנויות בחברון לסגור אותן במחאה על חיסולו של אבו סנינה.

תגרות ידיים התפתחו בין פעילי תנזים לבין בעלי חנויות, שסירבו להפסיק את המסחר. בסופו של דבר נסגרו החנויות, לאחר שהפעילים איימו בנשק על הסוחרים.

אבו-סניינה, פעיל מוכר של הפתח` והתנזים בחברון, שנורה הבוקר למוות בעיר.אבו-סניינה, בן ,25 שהה בחלק הפלסטיני של העיר חברון, סמוך לקו התפר בין שני חלקי העיר, כאשר נורה לעברו צרור יריות, והוא נהרג במקום. עדיין לא ברור אם באותה עת היה אבו-סניינה ברכבו, או שצעד ברגל.

עדי ראייה טענו כי הצרור נורה מחלקה הישראלי של העיר, ומקורות פלסטינים ייחסו את החיסול ליחידה מיוחדת ישראלית, הנעה בשטח ברכב אזרחי.

גורמי ביטחון ישראלים מייחסים לאבו-סניינה מעורבות בירי הצלפים משכונת אבו-סניינה לעבר היישוב היהודי בחברון. כמו כן ידוע, כי הוא עמד בראש החוליה שהניחה את המטען באדוריים, ממנו נהרג קצין צה"ל לפני כחודש.

יצוין, כי שמו של אבו-סניינה לא נכלל ברשימת שבעת המבוקשים, שהועברה לפלסטינים בשבוע שעבר, שכן בקרב השבעה נמנו רק כאלה שהוגדרו "פצצות מתקתקות".

בצה"ל סירבו להתייחס לדיווח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by