בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החולייה תכננה להניח מטען במרכז הומה אדם 
 
 
חדשות נענע 

בסוף השבוע עצרו כוחות הביטחון שלושה מחבלי ג'יהאד שהיו בדרך לבצע פיגוע בישראל; כמו כן נעצרו מספר ערבים ישראלים, בחשד שסייעו למחבלים להגיע לשטח ישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"החוליה שנחשפה תכננה להניח מטען באחד מהמרכזים המסחריים ההומים באיזור מפרץ חיפה" - כך חשף אחה"צ מפקד המחוז הצפוני של המשטרה, ניצב יעקב ברובסקי.

היום הותר לפרסום, כי כוחות הביטחון הצליחו לעצור בסוף השבוע שלושה מחבלים של הג`יהאד האיסלאמי, שנכנסו מג`נין לתוך תחומי הקו הירוק והחדירו מטען חבלה; כן נעצרו מספר ערבים-ישראלים בחשד שסייעו למפגעים.
 
המצוד אחר המחבלים החל כבר ביום חמישי, בעקבות מידע מודיעיני מדוייק שהתקבל בזרועות הביטחון. ביום שישי בבוקר נעצר ערבי-ישראלי, לשעבר תושב שטחים, שהמידע קשר אותו למחבלים.

חקירתו של החשוד העלתה פרטים חדשים, שהובילו למעצרם של שני מחבלים נוספים סמוך לכפר ביר אל-מקסור, ביום שישי אחר הצהריים, כשהם נוסעים במונית שהיתה בדרכה לכיוון ואדי ערה. נהג המונית נעצר אף הוא, בחשד שידע כי הוא מסיע מחבלים. כמו כן נעצרו מספר ערבים ישראלים נוספים.

העצורים הובילו את כוחות הביטחון למיקומו של המטען שהחדירו לשטח ישראל, והסתירו במטע זיתים בצומת גלעם, בין שפרעם לקרית אתא. חבלני המשטרה איתרו את המטען, ניטרלו אותו ופירקו אותו.

 

בן אליעזר: אין להכליל - האוכלוסיה הערבית נאמנה למדינה

שר הבטחון, בנימין בן אליעזר, התייחס היום לאירוע, ואמר כי "אסור לעשות הכללות. האוכלוסיה הערבית בישראל בהחלט מגלה נאמנות למדינה. זה שיש פה ושם כאלה שמשתפים פעולה עם המחבלים, אלה חריגים ואני אומר זאת בראש מורם".

שר הביטחון הוסיף כי "אנחנו מגלים כל יום שלוש עד ארבע חוליות כאלה. 85% מהפיגועים נמנעים על ידי לוחמי צה"ל, השב"כ והמשטרה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by