בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ספורטלו - הסוף 

ספורטלו - הסוף

 
 
דה-נט

פורטל הספורט נסגר ומפטר את עובדי התוכן של החברה; הסיבה: ההכנסות מפרסום וממכירת תוכן לגופים חיצוניים, כיסו רק 40 אחוז מהוצאות התפעול של האתר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת האינטרנט, יורודרים "Euro-dream", מפעילת פורטל הספורט, `ספורטלו`, הודיעה אמש (שלישי) על סגירת האתר; עדיין לא ברור מה יהיה עתידו של אתר "יורובול", המופעל אף הוא על ידי יורודרים.
 
דיריקטוריון החברה, שכולל את עמוס וייס, אודי יושוע, נמרוד רוזליס, רוברט אנטוקול ואייל רונן, החליט על סגירת שני האתרים בתום ישיבה, אחרי שהתברר כי הכנסות האתר, שנבעו בעיקר מפרסום וממכירת תוכן לגופים נוספים, כיסו רק 40 אחוז מהוצאות התפעול של האתר.

בעקבות ההחלטה הוחלט לפזר את מחלקת התוכן שבחברה, שכללה 5 עובדים קבועים ועוד מספר עובדים פרילנסרים. ספורטלו החל לפעול בשנת 1999 וסיפק לגולשיו חדשות בענפי הספורט, סטטיסטיקות ועדכונים. בזמנו ביקשה החברה לפעול בתחום המסחר האלקטרוני ולהפעיל שירותים מקוונים בתחום ההימורים, לספק תמיכה ושירותים שונים לקהילה רחבה של גולשים בתחום משחקי הספורט. השקיעו ביורודרים, חברת אורעד טכנולוגיות, שחקני הכדורגל, אייל ברקוביץ`, טל בנין, רן בן שמעון, אריק בנאדו ורוני רוזנטל וסוכן השחקנים פיני זהבי.

במהלך דרכה הקימה יורודרים את משחק האינטרנט, "ליגת החלומות", בשיתוף עם MSN ישראל, אבל הוא זכה להצלחה בינונית בלבד, אחרי שרוב הגולשים סירבו לשלם עבור המשחק. בנוסף פיתחה החברה מספר אתרי ספורט, למספר שחקני כדורגל בכירים, אבל גם הם כשלו. החברה הקימה אתר ספורט לילדים, "ספורטי" בשיתוף ערוץ הילדים ואף הוא כשל. לפני שלושה חודשים פיתחה החברה את התוכנה LIVE SPORT, שסיפקה תוצאות ספורט חיות, אבל כל הנסיונות להשיג חסות לתוכנה מחברות גדולות נכשלו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by