בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מוטורולה תספק ציוד לדור השלישי לספרינט 

מוטורולה תספק ציוד לדור השלישי לספרינט

 
 
כתב דה נט

חתמה על חוזה לאספקה ושדרוג של ציוד ושרותים למערכות הדור השלישי (3G) גם עם שתי חברות סלולר בברזיל; היקף העיסקה עם ספרינט הוא כ- 200 מיליון דולר ועם ברזיל הוא כ- 147 מיליון דולר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ספרינט ומוטורולה הכריזו לאחרונה על הסכם שש שנתי, שבמסגרתו תספק מוטורולה ציוד ושירותים לשלב הבא של רשת התקשורת האלחוטית ספרינט-PCS הפרושה בכל רחבי ארצות הברית. שווי ההסכם במהלך השנתיים הקרובות צפוי להגיע ל- 200 מיליון דולר.
 
לפי ההסכם, תרכוש ספרינט ממוטורולה תחנות בסיס, חומרה ותוכנה, וכן את טכנולוגית האנטנה החכמה, מקודדים וציוד לדור הביניים CDMA 1X, כדי להכין את התשתית לשירותי הדור השלישי. הסכם זה תואם את התוכניות של ספרינט לשדרג את תשתית רשת ה- PCS שלה והיא מהווה גם חלק מתוכנית ההגירה שלה לשירותי הדור השלישי.

ההטמעה של מערכות הסלולר של מוטורולה אמורה לסייע לספרינט לספק ללקוחותיה מהירות העברת נתונים גבוהה יותר (בשלב ראשון 144 אלפי סיביות לשניה) ושיפור הביצועים של יישומים ושירותים קיימים. מהירות גבוהה זו תאפשר ללקוחות להוריד קבצי מוסיקה ונתונים למערכות אלחוטיות ניידות כמו מכשירי טלפון, מחשבים ניידים וסייענים אישיים (כדוגמת פאלם וIPAQ- ), ישירות מהאינטרנט. לקוחות עסקיים יוכלו לקבל דואר אלקטרוני באמצעות מודמים אלחוטיים למחשבים הניידים שלהם בלי לחפש קו טלפון או להשתמש בשירותי התקשורת היקרים של בתי המלון.

במקביל הודיעה מוטורולה, כי חתמה על שני הסכמים ראשונים לספק תשתית למערכות תקשורת סלולארית מהדור השלישי באמריקה הלטינית. שווי שני החוזים 147 מיליון דולר. לפי ההסכמים תתקין מוטורולה תחנות בסיס מסוג SC4812 לשידור בשיטת דור הביניים CDMA 1X ברשתות של שני מפעילים סלולאריים בברזיל Telesp Celular ו-Global Telecom. שתי החברות הן חברות בנות של פורטוגל טלקום.

ההסכם עם טלספ, המספקת שירות טלפון סלולארי במדינת סאן פאולו הוא בשווי 83 מיליון דולר. ההסכם השני, בשווי 64 מיליון דולר נחתם עם חברת גלובל טלקום, המספקת שירות במדינות פרנה וסנטה קתרינה. החברה מבקשת להשתמש בציוד של מוטורולה כדי להכפיל את מספר מנויה ל 1.5- מיליון מנויים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by