בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרי הליגה הערבית יתכנסו לבקשתו של יאסר ערפאת 
 
 
חדשות  נענע

כך הוחלט בישיבה של מזכיר הליגה הערבית ושרי החוץ של מצרים וירדן; הליגה הערבית תפעל לשיפור תדמית הפלסטינים ותשקיע מיליון דולרים במאמצי הסברה, שרובם ירוכזו בארה"ב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מזכיר הליגה הערבית, עמרו מוסא, ושרי החוץ של מצרים וירדן, נענו הערב (רביעי) לבקשתו של ערפאת לזמן ועידת פיסגה של שרי החוץ הערבים לשם הבעת תמיכה בפלסטינים. כך נמסר בתום פגישה בין השלושה לבין יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת.
 
מקול ישראל נמסר כי פגישת שרי החוץ תתקיים, ככל הנראה, בשבוע הבא.

בפגישה היום הובעה תמיכה של הליגה הערבית בפלסטינים, והובעה ביקורת על כל הצעדים האחרונים של ישראל ובכלל זה ההשתלטות על האוריינט האוס.

יאסר ערפאת דן עם השלושה גם בתביעת הפלסטינים כי מדינות ערב יפעלו כדי להקים כוח משקיפים בינלאומיים שיחצוץ בין ישראל לפלסטינים.

בהודעה שפרסם עמרו מוסא היום בקהיר הוא קרא לאו"ם להתייצב נגד הגזענות הישראלית כלפי הערבים, בועידה נגד הגזענות שתתקיים בסוף החודש בדרום אפריקה. "הצלחת הועידה תלוייה בגינוי כל התנהגות גזענית מצד" נמסר בהודעה.
 

הליגה הערבית תשקיע מיליון דולרים במאמצי הסברה פלסטיניים

יו"ר הרשות הפלסטינית ערפאת נועד היום (רביעי) עם שרי ההסברה הערבים בקהיר. בפגישה סוכם כי הליגה הערבית תשקיע מיליון דולר כדי לשפר את תדמית של הפלסטינים בתקשורת הבינלאומית במאבקם נגד ישראל.

דוברת הליגה הערבית, חנאן עשראווי אמרה כי כל מדינות-ערב יתרמו כספים לקרן-ההסברה שנועדה לשנות את "התמונה המעוותת", כהגדרתה, שמציגה התקשורת בכל-הנוגע למאבק הפלסטינים.

עיקר מאמצי ההסברה יושקעו בארצות-הברית, בקריאה להביא להתערבות בין-לאומית בסיכסוך הישראלי-פלסטיני.

בישיבה טען יאסר ערפאת כי ישראל מתכוונת להקים את בית המקדש השלישי באתר שבו מצוי כיום מסגד אל אקצא.
 
 

עיראק: מאות הפגינו בתמיכה באינתיפאדה

מאות אזרחים עיראקים הפגינו היום ברחובות הבירה בגדאד בתמיכה באינתיפאדה.

המפגינים הניפו דגלים של עיראק ושל הרשות הפלסטינית וכן תמונות של סדאם חוסיין: "קחו אותנו לפלסטין כדי להילחם", קראו ההמונים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by