בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בית ג'אלה: השקט המתוח נשמר 

בית ג'אלה: השקט המתוח נשמר

 
 
חדשות נענע 

דיפלומט מערבי: אם יחודש הירי, תתקוף ישראל גם אם הנשיא בוש יתנגד. שר החוץ פרס: אני מרוצה מכך שהשקט נשמר ללא צורך בפעולה צבאית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בגילה ובבית-ג`אלה נשמר אמש (רביעי) שקט מתוח, בעוד כוחות מתוגברים של צה"ל חונים בפאתי בית-ג`אלה. הכוחות נמנעו גם הלילה מלבצע פעולה קרקעית, ואולם עדיין תלויה ועומדת אזהרתו של ראש הממשלה, אריאל שרון, לפיה תקרית האש הבאה בבית ג`אלה תוביל לפעולה של צה"ל.
 
העיתון האמריקני "ניו יורק טיימז" מצטט הבוקר גורם דיפלומטי מערבי, המעריך כי ראש הממשלה שרון נחרץ בדעתו למנוע ירי אל שכונת גילה,גם במחיר חדירת טנקים לבית ג`אלה. הוא העריך עוד, כי לו תחודש האש, תבוצע התקיפה גם אם נשיא ארה"ב, ג`ורג` בוש, יתנגד לכך.
 

בן אליעזר: ילדי גילה לא יחיו בחסדי צלפים

שר הבטחון, בנימין בן אליעזר, אמר הבוקר כי ישראל אינה מעוניינת בכיבוש חלקים משטחי A. "הערכות צה"ל באזור בית ג`אלה נועדה להעביר לפלסטינים מסר ברור. אינני יכול להשלים עם כך שילדים חיים בגילה בחסדיהם של צלפים מבית ג`אלה", אמר בן אליעזר בראיון לגלי צה"ל.

שר הבטחון ציין עוד, כי ערפאת שלח אליו שליחים בבקשה להיפגש עימו, אולם עד כה, הוא דחה את הפניות. "אני מוכן לשבת עם ערפאת רק אם הוא יכריז בעקבות הפגישה על הפסקת אש טוטאלית", אמר בן אליעזר.
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by