בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גירסת נטסקייפ החדשה כוללת תמיכה בעברית תקנית 

גירסת נטסקייפ החדשה כוללת תמיכה בעברית תקנית

 
 
אבי בליזובסקי, דה-נט

איגוד האינטרנט הישראלי יזם ומימן את יישום התמיכה בעברית בדואר האלקטרוני, לצד פרוייקט פיתוח של חברת יבמ ישראל לתמיכה בעברית תקנית בדפדפן נטסקייפ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
איגוד האינטרנט הישראלי הודיע אתמול, כי בגירסה החדשה של דפדפן האינטרנט נטסקייפ 6.1, אשר זמינה להורדה זה מספר ימים, קיימת תמיכה בעברית תקנית (לוגית) עבור הצפייה בדפדפן ושימוש בדואר אלקטרוני. התמיכה קיימת בגירסאות חלונות, מקינטוש ולינוקס.

איגוד האינטרנט הישראלי יזם ומימן את יישום התמיכה בעברית בדואר האלקטרוני, לצד פרוייקט פיתוח של חברת יבמ ישראל לתמיכה בעברית תקנית בדפדפן נטסקייפ.
 
היוזמה להרחבת התמיכה בעברית תקנית למוצרי אינטרנט נפוצים על פלטפורמות נוספות שאינן "חלונות", נולדה באיגוד בשנת 1999. בשלב זה החל האיגוד לפעול להנהגת תמיכה עברית תקנית בדפדפן האינטרנט של חברת נטסקייפ, בדומה לתמיכה בעברית תקנית הקיימת זה מכבר בתוכנת אינטרנט אקספלורר של חברת מיקרוסופט. זאת, כדי לאפשר למשתמשי מערכות כדוגמת מקינטוש ויוניקס שימוש בתכנים הבנויים בעברית תקנית ובכך לקדם את השוק כולו לשימוש בה. לצורך קידום הנושא ניהל האיגוד מגעים עם החברות מיקרוסופט ויבמ בארץ כדי להיעזר בניסיונן.

איגוד האינטרנט הביע תקוותו כי קיומה של תמיכה עברית תקנית לשני הדפדפנים ובמירב מערכות ההפעלה יקדם מעתה במידה משמעותית את תחום הקמת אתרי אינטרנט בישראל וניהולם לטובת המשתמשים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by