בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אזרח ישראלי נפצע קל מיידוי אבנים דרומית לעיר שכם 
 
 
חדשות נענע 

בפיגוע ירי מדרום לחברון נפצע ישראלי נוסף באורח קל וטופל במקום; בשורה של תקריות אלימות נוספות בשטחים היום, לא היו נפגעים; כוח צה"ל סיכל ניסיון חדירה מרצועת עזה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אזרח ישראלי נפצע אחר הצהרים (שישי) באורח קל מאבנים, שהשליכו לעבר מכוניתו פלסטינים בכפר חווארה דרומית לשכם. הוא טופל במקום ושוחרר.

מוקדם יותר נפצע קל ישראלי נוסף מאש פלסטינית שנורתה אל רכבו סמוך לצומת זיף שמדרום לחברון.
 

כוח צה"ל סיכל ניסיון חדירה מרצועת עזה

כוח צה"ל סיכל הלילה ניסיון חדירה לשטח ישראל מתוך רצועת עזה. הכוח הבחין בשתי דמויות חשודות, המנסות לחצות את גדר המערכת שבדרום הרצועה ויירה לעברן. לאחר בדיקה התברר כי שני החשודים הנם מחבל ומבריח המוכרים לצה"ל. על פי דיווחים פלסטינים השניים נהרגו.

בשורה של תקריות אלימות נוספת ברחבי השטחים לא נרשמו נפגעים. מטען חבלה התפוצץ הערב בכביש המוביל להתנחלות הר גילה דרומית לירושלים. בדיקת שרידי המטען העלתה כי הוא חובר לעמוד חשמל והופעל באמצעות טלפון סלולרי. מטען חבלה נוסף הופעל עבר כוח צה"ל בכביש קרני-נצרים. חיילי צה"ל פתחו בסריקות באזור.

בקבוק תבערה הושלך לעבר חממות ההתנחלות גני טל ברצועת עזה. איש לא נפגע אולם אחת החממות עלתה באש. כוחות כיבוי אש השתלטו על השריפה.
 

תקריות ירי בכל רחבי השטחים


מצפון לרמאלה, נזרקו אבנים אל רכב צבאי. הרכב נתקע במעקה בטיחות, החיילים יצאו ואז נורו עליהם יריות. איש לא נפגע. החילים השיבו אש לעבר מקורות הירי. פלסטינים ירו אש לעבר ג`יפ מג``ב בטול כרם. השוטרים השיבו אש לעבר מקורות הירי. ליד קבר רחל נזרקו אבנים אל חיילי צה"ל, החילים השיבו בירי כדורי גומי. ברצועת עזה נורו יריות אל עמדה של צה"ל סמוך למעבר נחל עוז.

לפני הצהרים פתחו פלסטינים באש לעבר עמדה של צה``ל בהר עיבל שמצפון לשכם. לא היו נפגעים. החיילים השיבו אש לעבר מקורות הירי. משעות הבוקר התנהלו חילופי אש באיזור רפיח, בגבול ישראל מצרים. אש נורתה בשעות הבוקר לעבר בסיס משמר הגבול ליד טול כרם. בשתי התקריות לא היו נפגעים לכוחותינו.

אש פלסטינית נורתה הבוקר באיזור קלקיליה לעבר ג`יפ של מאבטחי כביש חוצה ישראל. הכדורים פגעו בג`יפ אולם איש לא נפגע. המאבטחים המשיכו בסיורם וניסו לזהות את מקור הירי. כאמור בכל התקריות לא היו נפגעים.

הפלסטינים מדווחים על 7 פצועים ובהם חמישה נערים בתקריות על כוחות צה"ל.
 
 

פלסטינים הבעירו צמיגים במזרח ירושלים


בכניסה לשכונת עיסאוויה בירושלים הבעירו מספר צעירים פלסטינים צמיגים ויידו אבנים ובקבוקים לעבר כוחות משמר הגבול שהוזעקו למקום. כח המשטרה פיזר את המתפרעים בצהרים (שישי) באמצעות גז מדמיע, לא ידוע על נפגעים בתקרית.

מטען חבלה הופעל הלילה (חמישי-שישי) סמוך לרכב צבאי בכביש עוקף חלחול. איש לא נפגע ולא נגרם נזק. אש נפתחה לעבר כוח צה"ל סמוך לביתוניא. לא היו נפגעים, והכוח השיב אש.
 

חשש שווא למחבל בקניון רמת אביב גרם לבהלה

בהלה פרצה בצהריים בקניון רמת אביב שבצפון תל אביב בעקבות חשש שווא מהמצאותו של מחבל מתאבד בקניון. עדי ראייה סיפרו כי מאות בני אדם צבאו על פתחי הקניון וניסו להימלט כאשר הבחינו באדם שנתפס בידי אחד השומרים בחשד לגניבה מאחת החנויות.

כתוצאה מכך נשברה זכוכית אחד מדלתות הכניסה. כאמור מדובר היה בחשש שווא, וחלק מהלקוחות חזרו לקניון לאחר שהתברר כי אין מדובר במחבל מתאבד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by