בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צבא לבנון: ישראל מנסה לערער את היציבות במדינה  

צבא לבנון: ישראל מנסה לערער את היציבות במדינה

 
 
חדשות  נענע

טוען לשת"פ בין הנוצרים שדורשים את סילוק סוריה מלבנון, לבין ישראל; החיזבאללה: הנוצרים שדורשים להעניק חנינה לאנשי צד"ל לשעבר- תומכי ישראל; עבודות טרקטור בצד הלבנוני של הכפר רג'ר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בכירים בצבא לבנון טענו היום (שישי) כי 200 הלבנונים הנוצרים שנעצרו בשבוע שעבר לאחר שקראו להסתלקות החיילים הסורים מהמדינה פעלו בשיתוף עם ישראל.
 

לטענת הצבא הלבנוני, ישראל מנסה לערער את היציבות במדינה ולפגוע בביטחון הציבור הלבנוני.

להאשמות על שיתוף פעולה עם ישראל כנגד הנוצרים בלבנון הצטרף היום גם ארגון חיזבאללה. בארגון טענו היום כי הנוצרים בלבנון הדורשים להעניק חנינה לכל העצורים באשמת שיתוף פעולה עם צה"ל- הם למעשה תומכי ישראל. עד כה נידונו לתקופות מאסר שונות כ-3000 מאנשי צד"ל לשעבר באשמת שיתוף פעולה עם ישראל. בחיזבאללה חושבים כי העונשים קלים מדי.
 

טרקטור לבנוני עבד בחלקו הצפוני של הכפר רג'ר


טרקטור לבנוני נצפה היום (שישי) בשעות הבוקר בחלקו הצפוני של הכפר רג`ר בגבול בין ישראל ללבנון עוסק בהכשרת שטחים. תכלית העבודות אינה ברורה ובצה"ל חוששים, שבמקום תיווצר נקודת חיכוך חדשה בכפר המחולק.

תושבי החלק הדרומי של הכפר החלו להקים גדר הפרדה בין שני חלקי הכפר רג`ר, שחצוי לפי קו הגבול הבינלאומי שקבע האו``ם לאחר נסיגת צה"ל מלבנון. הם הפסיקו את העבודה בעקבות איומים מלבנון, ולאחר שהאו"ם הבטיח להם לנסות ולהשיג היתר להקמת הגדר.

ביממה האחרונה הגביר צה"ל את נוכחותו בחלק הדרומי של הכפר כדי למנוע חדירה של גורמים עויינים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by