בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מרקורי: אתרי אינטרנט מתפקדים היטב רק 63 אחוזים מהזמן 

מרקורי: אתרי אינטרנט מתפקדים היטב רק 63 אחוזים מהזמן

 
 
מערכת דה נט

עורכי הדו"ח מערערים על הגישות המקובלות למדידת זמינותם של אתרי אינטרנט וטוענים כי אתרי האינטרנט צריכים להשתפר בצורה ניכרת על מנת לשפר את התשואה על ההשקעה

 
 
 
 
 
 
 
 
 


במבט מפתיע על המחיר שמשלמות חברות עקב תקלות קשות לאיתור המתרחשות לסירוגין בתשתית האינטרנט שלהן, פרסמה לאחרונה מרקורי אינטראקטיב דו"ח המביא ראיות לכך שאתרי אינטרנט מתפקדים בממוצע רק 63 אחוזים מהזמן.
 
הדו"ח, שכותרתו הנחות שגויות בענף לגבי ביצועי האינטרנט מכיל תמצית נתונים סטטיסטיים על ביצועיהם וזמינותם של אתרי אינטרנט ב-15 ענפים עולמיים, ומערער על הגישות המקובלות למדידת ביצועי אתרי האינטרנט והשפעתם על המשתמשים. עוד מראה הדו"ח כי על הענף עוד לעשות רבות כדי להתקרב ליעד של 99.9 אחוזי זמינות של אתר האינטרנט שמציבים מנהלי טכנולוגיות מידע. בין הנתונים המעניינים: זמן עלייה ממוצע של עמוד בית: ארבע שניות; זמן התחברות ממוצע: 12 שניות; זמן חיפוש ממוצע: 10 שניות.

הדו"ח מציג נתונים שנאספו במהלך השנה וחצי האחרונות על-ידי מומחי ניהול הביצועים של מרקורי אינטראקטיב, אשר עקבו אחר אלפי טרנסאקציות עסקים אלקטרוניים במאות אתרי אינטרנט גדולים ברחבי העולם בעזרת ActiveWatch. ActiveWatch הוא השירות המקוון של מרקורי אינטראקטיב למעקב ואבחון ביצועי אתרי אינטרנט והוא מונע על-ידי Topaz™, פלטפורמה מודולרית למעקב ואבחון ביצועי יישומים.

"הרבה אתרי אינטרנט תומכים בפונקציות עסקיות שזמינותן חייבת להיות ניתנת לחיזוי כל הדרך עד למשתמש", אמר ביל גסמן, אנליסט מחקר בכיר בגארטנר. "ללא מעקב נאות, קשה לדעת מתי המשתמשים חווים בעיות לסירוגין או מה ההשפעה העסקית של בעיות אלו. ההשפעה עלולה להתבטא במכירות אבודות ובהכתמת מוניטין החברה, ולכן התשואה על כל השקעה במעקב אחר אתר האינטרנט היא כה גבוהה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by