בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אינטל מצמצמת את ימי הפעילות במפעלה בירושלים 

אינטל מצמצמת את ימי הפעילות במפעלה בירושלים

 
 
אורה קורן, מערכת דה

המפעל יפסיק לעבוד בימי ראשון. ההערכה היא כי אינטל ירושלים תחסוך בעקבות הצמצום כמיליון דולר עד סוף 2001

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הנהלת חברת אינטל ישראל הודיעה לעובדי מפעל החברה בירושלים על צמצום ימי הפעילות במפעל; בהודעה שקיבלו העובדים נאמר כי המפעל יפסיק לעבוד בימי ראשון. ההערכה היא כי אינטל ירושלים תחסוך בעקבות הצמצום כמיליון דולר עד סוף 2001.
 
המפעל יתחיל לעבוד בימי ראשון משעות הערב, במקום משעות הבוקר, ושבוע העבודה יסתיים ביום חמישי בערב. במפעל מועסקים כ-800 עובדים המייצרים בעיקר שבבים לתעשיית הרכב.

בחודשים האחרונים כבר צומצמה הפעילות במפעל, המייצר שבבים, מחמישה ימי עבודה וחצי בשבוע לחמישה ימי עבודה, על רקע השפל במכירות שאליו נקלעה חברת אינטל הבינלאומית כתוצאה מקריסת הביקוש לשבבים בשוק העולמי.

דובר אינטל אישר כי החברה החליטה לסגור את המפעל בימי ראשון כצעד נוסף לצמצום הוצאות והתייעלות. במסגרת זו תחסוך הוצאות של הסעות, הסעדה ותחזוקת המבנה. עם זאת, לדבריו, לא חל כל שינוי במספר משמרות העובדים או בתנאי שכרם.

עוד אמר, כי עובדי המפעל שאינם עובדי ייצור, ממילא יכולים כבר היום לעבוד יום אחד בשבוע מהבית, והשינוי מבחינתם הוא שלא יוכלו לבחור את היום.

במסגרת צעדי ההתיעלות של אינטל ישראל החליטה באחרונה הנהלת החברה גם לנייד עובדים מהמפעל בקרית גת לירושלים.

באינטל אישרו כי הכוונה לנייד כמה עשרות עובדים. ניוד העובדים הוא אמצעי למנוע פיטורים בחברות המייצרות בכמה אתרים, ומשמש חלופה למהלך של פיטורים במפעל אחד וקליטת עובדים חדשים במפעל שני.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by