בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צה"ל פעל הלילה בחאן יונס 

צה"ל פעל הלילה בחאן יונס

 
 
חדשות נענע 

בפעילות מבצעית יזומה ירו חיילים לעבר חברי חולית מחבלים שהיו בדרכם לבצע פיגוע; פלסטיני אחד נהרגו ועשרה נוספים נפצעו; סוכל ניסיון חדירה של מחבלים באזור כיסופים; הפלסטינים טוענים כי צה"ל חטף פעיל חמאס משטח הרשות מצפון לטול כרם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שני פלסטינים נהרגו וכעשרה נוספים נפצעו, בהיתקלות עם חיילי צה"ל בין חאן-יונס לגוש קטיף הלילה (שישי).

חיילים מחטיבת גבעתי ששכבו הלילה במארב בצפון גוש קטיף, זיהו חוליית מחבלים פלסטינים חמושים המתקדמים מחאן-יונס לכיוון גוש קטיף. החיילים פתחו באש לעבר החוליה ופגעו במחבלים.

 
מדובר צה"ל נמסר כי בפעילות מבצעית יזומה ירו חיילים לעבר חברי חולית מחבלים שהיו בדרכם לבצע פיגוע. לדבריו, מדובר בחוליה שחבריה יורים במשך כמה שבועות לעבר ישובים ישראלים ומוצבים צבאיים באיזור גוש קטיף. הפלסטינים דיווחו כי דחפורים בסיוע טנקים גם הרסו בניין בחאן יונס ואח"כ יצאו משטח A.

בתוך כך, כח של צה"ל סיכל הלילה נסיון חדירה של מחבל פלסטיני ואדם נוסף שסייע לו משטח רצועת עזה לתוך ישראל. הכח הבחין בשניים כשהם מנסים לפרוץ את גדר המערכת מדרום לאיזור כיסופים וירה לעברם. על פי דיווחים פלסטינים, השניים נהרגו.

מקורות פלסטינים טענו אמש גם שכח מיוחד של צה"ל חטף פעיל חמאס בשם עבד שדיד בן 25 מצפון לטול כרם בשטח שנמצא בשליטה פלסטינית מלאה. דובר צה"ל סרב להגיב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by