בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט מציגה: אנטי וירוס לעולם השלישי 

מיקרוסופט מציגה: אנטי וירוס לעולם השלישי

 
 
מערכת דה נט

היום החל בקמבודיה מבצע לחיסון כל הילדים בדרום מזרח אסיה; הספונסר: ביל גייטס; העלות 750 אלף דולר; במבצע שיימשך חמש שנים יחוסנו הילדים נגד צהבת נגיפית B, טטנוס ודיפתריה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביל גייטס מוכיח שוב שהוא אוהב לעשות את זה בגדול: היום החל מפעל חיסון שייערך במימונו, במהלכו יחוסן כל ילד בדרום מזרח אסיה. המבצע יימשך חמש שנים ובמהלכו יחוסנו הילדים כנגד צהבת נגיפית מסוג B, טטנוס ודיפתריה.
 

תינוקת בת שישה חודשים, בשם צ`אן רמזי, קיבלה את שלושת הזריקות הראשונות, במהלך טקס חגיגי לציון תחילת המבצע שנערך בעיר סיאם ריפ, סמוך למקדש "אנגקור וואט" המפורסם.

בטקס נכחו נציגים של הקרן שהוקמה לפני כשנתיים מכספי תרומה בסך 750 אלף דולר, שנתנו גייטס ורעייתו מלינדה. בקרן מעריכים שמדי שנה לא מחוסנים 13 מיליון ילדים בדרום מזרח אסיה. שמינית מהם צפויים למות לפני שיגיעו לגיל חמש.

שר הבריאות של קמבודיה מסר שרמזי היא הראשונה מבין 96 אלף ילדים שיחוסנו בשלב הראשון של המבצע. לדבריו לפחות עשרה אחוז מתושבי האזור סובלים מצהבת זיהומית B, התוקפת את הכבד.

הקרן תשקיע כמעט 300 אלף דולר בקמבודיה. נשיא הארגון, ז`ק פרנסואה מרטין, אמר כי ההוצאה השנתית של הקרן תעמוד על 300 עד 400 אלף דולר. הקרן מתכוונת להשקיע 3.5 מיליון דולר בוייטנאם ולאוס.

קמבודיה היא מהמדינות העניות בעולם. הארגון למען הילד של האו"ם (Unicef) מעריך כי תשעה אחוזים מהילדים במדינה מתים בשנה הראשונה לחייהם. פחות משני שלישים מילדי המדינה חוסנו עד היום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by