בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סייבייס משיבה מלחמה לאורקל ויבמ 

סייבייס משיבה מלחמה לאורקל ויבמ

 
 
מערכת דה נט

השיקה גרסה חדשה לשרת בסיס הנתונים ASE 12.5; העלות למעבד ללא תלות במספר המשתמשים ירדה מ-39000 ל-14000 דולר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הכנס השנתי של משתמשי חברת SYBASE ושותפיה העסקיים הסתיים בשבוע שעבר בסאן דיאגו בקליפורניה. בכנס נכחו מעל ל-3000 מקצוענים ומנהלים, שהשתתפו במליאות ובמסלולי הסמינרים. במהלך השבוע התפרסמו יותר מ-14 הכרזות קטנות כגדולות סביב עסקאות שונות.
 

סייבייס הכריזה על גרסה חדשה לשרת בסיס הנתונים ASE 12.5 כאשר העלות למעבד ללא תלות במספר המשתמשים ירדה מ-39000 ל-14000 דולר (העיקר להשיב כגמולן לאורקל בעיקר וגם ליבמ בתימחורן התחרותי). הכרזות נוספות היו סביב שרת הישומים eaServe מבוסס ארכיטקטורת J2EE.

במליאת הפתיחה הציג נשיא סייבייס, ג`ון צ`ן, בנאום סוחף, כיצד בתוך ארבע שנים מאז התמנה לעמוד בראש החברה, היא עברה מהפך מאחת שניבאו לה "היעלמות מהזירה העולמית" לחברה יציבה המובילה בכמה מתחומי ההתמקדות שלה.

צ`ן סחף את קהל המאזינים בהציגו את המיצוב החדש של סייבייס כחברה שהחליטה להתמקד ב-3 תחומים חמים ב-4 תעשיות. בכל תחום שהיא מתמקדת ומתמחה היא שואפת להוביל אותו או להיות בצמת החברות המובילות.

סייבייס מיצבה עצמה ה-3 תחומים איסטרטגיים המכונים לתפיסה קלה e-v-m והם: e-Business, mobile, vertical. כלומר שוק העסקים ברשת – השוק החם והתוסס של הארגונים הגדולים העוברים לניהול גלובלי ברשת העולמי, שוק היישומים הורטיקליים בתעשיות הפיננסים, התקשורת, הבריאות, הממשלה ושוק ה-mobile, שבו לחברת הבת של סייבייס, iAnywhere יש נתח שוק של 68%.

צ`ן הציג את המעבר של סייבייס מחברה של טכנולוגיות שהייתה חלוצת עידן ארכיטקטורת לקוח/שרת (ושהחמיצה את עידן פריחת היישומים שבא מייד אחריו) לחברה של פתרונות, יישומים ושירותים למשתמשי הארגונים.

מישראל נכחה משלחת מקבוצת נס, בראשותם של אהובה זעירי, מנהלת שיווק ומכירות סייבייס ישראל, בועז חשביה, CTO סייבייס ישראל, גיל גבעתי, כמה לקוחות ושתי חברות שהציגו בתערוכה הצמודה לכנס.

את החסות הראשית בכנס משתמשי סייביייס פרשה חברת HP. חסויות אחרות היו של BMC, NETAPP, PALM, SGI בין היתר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by