בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שנטל נוסעת למקסיקו 
 
 
חדשות נענע 

הסופה הטרופית שנטל מתקרבת לחופי מקסיקו, כשהיא צוברת כוח, ומאיימת להפוך להוריקן. סופה דומה כבר הרגה השנה 22 אנשים בטקסס שבארה"ב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הסערה הטרופית "שנטל" ממשיכה בדרכה מערבה אל עבר חצי האי המקסיקני יוקטאן, כשהיא צוברת כוח ומפתחת סופת הוריקן.

 
חזאים בצרכז ההוריקנים הלאומי הפלורידה שבארה"ב אמרו, כי "שנטל" שומרת בינתיים על מהירות רוח של כ-100 קמ"ש - כ-20 קמ"ש למטה ממהירות המינימום הדרושה ליצירת הוריקן. עם זאת, מרכז ההוריקנים הכריז על אזהרת הוריקן לאורך החוף הקאריבי של יוקטאן, מהעיר בליז ועד לקנקון, והמליץ לתושבים להתכונן להוריקן ב-36 השעות הבאות.

סמוך לשעה 9:00 הבוקר (שעון ישראל) היה לב הסערה כ-450 ק"מ דרומית מזרחית לעיר צ`טומאל שבמקסיקו. כשהוא נע כ-30 קמ"ש צפון-מערבה; התחזית היא, לפיכך, כי לב הסערה יגיע לעיר סמוך לשעה 11:00 בלילה - זאת בעוד הסערה צפויה לשמור על כוחה לפחות עוד 24 שעות.

מוקדם יותר השבוע, חצתה שנטל את הרי האנדים כשאינה גורמת לנזקים רציניים, ואז איבדה מכוחה. היא שבה והתחזקה ביום שישי, וברקים מהסערה הרגו לפחות שני אנשים בטרינידד.

שנטל היא הסערה השלישית שהתפתחה באוקיינוס האטלנטי בעונת ההוריקנים של שנה זו. הסערה הראשונה, אליסון, גרמה למותם של 22 אנשים בטקסס, ואילו השניה הציפה שטחים בדרום-מזרח ארה"ב, אך לא הסבה אבדות בנפש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by