בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החל מהיום: הודעות SMS בין מנויי סלקום לפלאפון 

החל מהיום: הודעות SMS בין מנויי סלקום לפלאפון

 
 
דה-נט

מנויי הרשת הדיגיטלית בפלאפון יוכלו רק בעוד מספר שבועות לשלוח הודעות טקסט; שתי החברות מנהלות מו"מ עם פרטנר כדי לקיים שירות דומה; המחירים: 23.4 אג' בסלקום ו-22 אג' בפלאפון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת סלקום וחברת פלאפון הודיעו כי החל מהיום (שלישי) יכולים לקוחות שתי החברות לשלוח הודעות SMS בין הרשתות.
 
עם השקת השירות יוכלו כל לקוחות סלקום (למעלה מ- 2.1 מיליון) לקבל ולשלוח הודעות ללקוחות פלאפון. במקביל, מיליון לקוחות רשת next של פלאפון יוכלו לקבל הודעות מלקוחות סלקום ובעלי מכשירים התומכים בדפדפן אינטרנט, יוכלו לשלוח הודעות ללקוחות סלקום. מפלאפון נמסר, כי בשבועות הקרובים יוכלו כל מנויי הרשת הדיגיטלית לשלוח הודעות טקסט.

משלוח הודעות הטקסט יתאפשר באנגלית או בעברית ובהתאם לתנאי השירות. מחיר משלוח הודעת הטקסט מפלאפון לסלקום ולהפך, זהה למחיר משלוח ההודעות שגובות שתי החברות נכון להיום עבור משלוח ההודעות בתוך הרשת. מדובר במחיר של 23.4 אגורות בסלקום (הודעות בין מנויי סלקום וממנוי סלקום למנוי פלאפון) ו-22 אגורות בפלאפון (הודעות בין מנויי פלאפון וממנוי סלקום למנוי פלאפון).

בין היתר השימושים ב-sms למגזר הפרטי: שירותי תוכן הכוללים מבזקי חדשות, תוצאות ספורט, כלכלה, בידור, מזג אויר, לוחות מודעות וכו`; שירותי מידע שיווקי הכולל מידע על קופונים סלולריים, מבצעים רק למנויים; תזכורת אישיות ומשחקים.

השימושים ב-sms למגזר העסקי: שליחת הודעות sms בתוך הארגון; מבצעים ומידע לעובדים, ספקים ולקוחות וקבלת התרעות על חריגות בפעילותן של מכונות.

החברות מסרו, כי כל אחת בנפרד נמצאת במו"מ מול פרטנר במטרה לפתוח את רשתות כל המפעילים הסלולריים
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by