בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט: השבוע יסתיים פיתוח חלונות XP 

מיקרוסופט: השבוע יסתיים פיתוח חלונות XP

 
 
דה-נט

לדברי מנכ"ל מיקרוסופט, סטיב באלמר, החברה דבקה בתוכניתה המקורית ומעוניינת להשיק את המערכת החדשה בחודש אוקטובר הקרוב; אנשי עסקים ופוליטיקאים אמריקנים מערימים מכשולים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מערכת ההפעלה החדשה של מיקרוסופט, חלונות XP, תהיה מוכנה לייצור המוני כבר ביום שישי הקרוב, כך אמר אתמול מנכ"ל החברה, סטיב באלמר.

לדבריו החברה מקווה להשיק את המערכת במועד המתוכנן בחודש אוקטובר, זאת למרות ההתנגדויות הרבות שהועלו בתקופה האחרונה.

"המטרה שלנו היא לסיים את הכנת המערכת, ועם טיפת מזל נצליח לעשות זאת עד יום שישי", אמר באלמר.
 
אם מתכנתי החברה אכן יעמדו במשימה, ויסיימו את תכנות הקוד הסופי המיועד לייצור, עד יום שישי, הרי שהחברה תוכל לעלות על המסלול שיביא אותה להשקת המערכת במועד המתכונן בחודש אוקטובר.

גורמים עסקיים שונים הביעו תקווה באחרונה, שהממשל האמריקני יפעל למניעת תוכניתה של מיקרוסופט, או לפחות יחייב את החברה לבצע מספר שינויים במערכת.

חלונות XP החדשה, כוללת יותר תכונות ממערכת קודמות של החברה. בין השאר נכללים במערכת שירות מסרים מידיים, אלבום תמונות דיגיטלי, ויישומי חומת אש אישית.

הכללת היישומים הרבים גרמה למתחרים רבים ולפוליטיקאים לטעון שהחברה משתמשת שוב בכוחה על מנת למנוע תחרות הוגנת.

באלמר התייחס ביום שני, לטענות ואמר שמיקרוסופט להוטה להגיע לפשרה בנושא על מנת למחוק את הטענות בדבר היותה מונופול בתחום התוכנה. "אני לא יודע מה זה מונופול עד שמישהו אומר לי", הוא אמר, "תפקידה של מיקרוסופט הוא לייצר מוצרים שאנשים רוצים. אנחנו רוצים שכל האנשים ירכשו את המוצרים שלנו ולא רק 10 אחוז מהם", אמר באלמר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by