בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בג"צ: עתירה נגד מינוי מרידור ומילוא לשרים  

בג"צ: עתירה נגד מינוי מרידור ומילוא לשרים

 
 
חדשות נענע 

שני עורכי הדין שהגישו את העתירה טענו כי "ההחלטה נובעת משיקולים זרים, לוקה בחוסר סבירות קיצוני נגועה באי חוקיות ועולה לכדי שוחד לכאורה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שני עורכי דין עתרו היום (רביעי) לבג"צ נגד מינוים של דן מרידור ורוני מילוא לשרים בממשלה. העתירה הופנתה נגד ראש הממשלה, אריאל שרון וחברי הכנסת דן מרידור ורוני מילוא.

בעתירתם מבקשים עורכי הדין להוציא צו ביניים שיורה למשיבים להימנע מכל פעולה, שתביא לשינוי המצב העובדתי והמשפטי בכל הקשור למינוי חברי הכנסת לשרים וצירופם לממשלה.
 
העותרים אינם טוענים נגד הרחבת הבסיס הקואליציוני, אלא נגד "התשלום" שאמור לשלם, לטענתם, ראש הממשלה, לצורך הרחבת הבסיס הקואליציוני. תשלום זה, הם מסבירים, "יוצר פגיעה בעקרונות יסוד במידה לא ראויה, המביאה לחוסר סבירות ההחלטה".

עוד טוענים העותרים כי ראש הממשלה שקל שיקולים בלתי ראויים, ולא שקל את השיקולים הרלוונטיים, המחייבים שלא לצרף שרים נוספים לממשלה.

כמו כן נכתב בעתירה, כי "ההחלטה נובעת משיקולים זרים, לוקה בחוסר סבירות קיצוני וכן היא נגועה באי-חוקיות, ועולה לכדי `שוחד` לכאורה".

העותרים טוענים שאין לחברי הכנסת מרידור ומילוא כל מיומנות מקצועית מיוחדת והעובדה שמרידור אמור להיות שר ללא תיק, אף היא מעידה על חוסר הנחיצות שבמינויו.

גם לגבי המינוי של ח"כ רוני מילוא, שר לפיתוח איזורי, טוענים העותרים, כי נוכח המצב הבטחוני והמדיני של המדינה, אין כל תכלית וטעם למשרד זה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by