בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
HP חשפה את צורב ה DVD המסחרי הראשון 

HP חשפה את צורב ה DVD המסחרי הראשון

 
 
TheNet


המכשיר מאפשר צריבה של תקליטורים ריקים וכתיבה מחדש על תקליטורים מלאים; המכשיר יימכר בארה"ב ב- 599 דולר; יצרניות המחשבים מקוות שהשקת המכשיר תביא לעלייה כוללת במכירות מחשבים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת היולט פקארד חשפה השבוע צורב תקליטורי די.וי.די חדש. המכשיר החדש שיגיע לחנויות בתחילת חודש ספטמבר יימכר במחיר של 599 דולר. לטענת החברה זהו צורב הדי.וי.די המסחרי הראשון שמתבסס על פורמט DVD+RW.

בעזרת המכשיר החדש יוכלו הצרכנים להקליט סרטי די.וי.די בנפח של 4.7 גיגה בייט ולצפות בהם. המכשיר החדש יאפשר גם מחיקה וכתיבה מחדש על תקליטורים שנצרבו בעבר.
 
המכשיר החדש הוא בעל מהירות כתיבה כפול 2.4 בפורמט די.וי.די, וכפול 8 בקריאה. מהירות הצריבה של תקליטורי סי.די היא כפול 12 ומהירות הכתיבה מחדש היא פי 10.

מהירות הקריאה של תקליטורי סי.די היא כפול 32. החברה הודיעה כי תציע את המכשיר כחלק מחבילה כוללת של מחשב הפי.סי שלה פביליון הכוללת תוכנה לעריכת סרטים, בנוסף מתכוונת החברה להציע את המכשיר בנפרד מן החבילה.

המכשיר החדש תואם לנגני די.וי.די ביתיים וכולל בתוכו מערכת מובנית לטיפול בשגיאות.

יצרניות מחשבים מקוות שמגמת הירידה המתמשכת בביקוש למוצריהם תשתנה עכשיו בעקבות חשיפת המכשיר החדש, בדיוק כפי שקרה לאחר השקת כונני צריבת התקליטורים.

החברה מתכוונת למכור את מכשיריה בארצות הברית ובאירופה. מחיר כל דיסק יעמוד על 15.99 דולר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by