בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פוג'יטסו שוברת את שיאי האחסון 

פוג'יטסו שוברת את שיאי האחסון

 
 
מערכת דה נט

הודיעה כי הצליחה לפתח טכנולוגיה, המאפשרת לאחסן יותר מ-100 ג'יגה בייט של מידע בדיסק קשיח, על גבי 1 אינץ' מ"ר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת פוג`יטסו היפנית הודיעה כי הצליחה לפתח טכנולוגיה, המאפשרת לאחסן יותר מ-100 ג`יגה בייט של מידע בדיסק קשיח, על גבי 1 אינץ` מ"ר. מדובר בשיא אחסון חדש, שיאפשר ליצרניות מחשבים ניידים לספק דיסקים קשיחים עם קיבולת של 100 ג`יגה בייט ויותר בשנה הקרובה.
 

עד לפיתוח של פוג`יטסו שלטו בשוק חברת סיגייט עם קיבולת של 27.5 ג`יגה בייט לכל 1 אינץ` מ"ר וטושיבה עם 32.6 ג`יגה בייט לכל 1 אינץ` מ"ר.

הטכנולוגיה החדשה של החברה קרויה SF Media, מדובר בשתי שכבות מגנטיות ועוד אחת דקה יותר, שאינה מגנטית, אלא עשויה רוטניום. שיטת אחסון זו מאפשרת לפוג`יטסו לשלש את צפיפות האחסון. כדי להשתמש בטכנולוגיה החדש פיתחה החברה ראש דיסק קשיח חדש, שמסוגל לקרוא מידע מהר יותר ב-30%.

טכנולוגיית האחסון של פוג`יטסו מתחרה עם טכנולוגיית האחסון "אבק פיות" (pixie dust) של יבמ, המסוגלת לאחסן 100 ג`יגה בייט עבור כל 1 אינץ` מ"ר. שיטה זו אמורה להיות משווקת באופן מסחרי רק ב-2003.

לעומת זאת הטכנולוגיה של פוג`יטסו אמורה להיות משווקת באופן מסחרי כבר ברבעון השני של 2002, כשכבר עתה החברה הודיעה שהיא עובדת על טכנולוגיה המאפשרת לאחסן 300 ג`יגה בייט לכל 1 אינץ` מ"ר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by