בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ערפאת: לפרס אין הכוח להחליט 
 
 
חדשות נענע 

יו"ר הרשות עזב את פאקיסטן, וממשיך בסיורו בדרום אסיה; אמר בהודו: אני עדיין ממתין לתשובה סופית מפרס לגבי הפגישה; פרס: מתקיימים מגעים; האמריקנים: קיום הפגישה מוטל בספק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, אומר הבוקר כי "הכוח להחליט נמצא בידיו של ראש הממשלה שרון, ולא בידי שר החוץ פרס", עימו מיועד ערפאת להיוועד בשבוע הבא.

בראיון לסוכנות הידיעות הסינית הוסיף ערפאת, כי למרות זאת, הוא נכון להיפגש עם שר החוץ.
 
הבוקר נפגש ערפאת עם ראש ממשלת הודו ואג`פאי. בראיון שקיים עם נחיתתו אמר ערפאת, כי פגישתו עם פרס טרם סוכמה, וכי הוא עדיין ממתין לתשובה סופית שתועבר באמצעות שר החוץ הגרמני, יושקה פישר. מהודו המשיך ערפאת לפקיסטן, שם נועד עם הנשיא פרווז מושארף.

בעוזבו את פאקיסטן בצהרים אמר ערפאת "בין העם הפלסטיני ופאקיסטן שוררים יחסים טובים. לא נוכל לשכוח את תמיכתה של פאקיסטן במאבקנו". לכתבים שראיינו אותו אמר כי עדכן את הנשיא מושארף בפרטי ועידת שרי הליגה הערבית, שהתקיימה אתמול בקהיר.

מאוחר יותר ינחת בסין.

השר פרס, העושה כעת בביקור בפולין, אמר הבוקר לכתבים כי הפגישה בינו לבין היו"ר ערפאת עשויה להתקיים בשבוע הבא. פרס הוסיף עוד כי בשלב הזה מכינים את הקרקע לקיומה של הפגישה.
 

מקורות בארה"ב: הפגישה מוטלת בספק

מקורות בכירים בארה"ב מביעים הבוקר (חמישי) ספק בעריכתה של פגישה בין שר החוץ פרס ליו"ר הרשות ערפאת, בתקופה הקרובה ובתנאים הקיימים.

דובר מחלקת המדינה, פיליפ ריקר, אמר כי "עדיין איננו רואים סימן לכך שפגישה כזו אכן תתקיים". בכיר אחר אמר כי "אין כל רמז לכך שפגישה כזו תתקיים בקרוב".

המקורות אף אמרו כי שר החוץ הגרמני, יושקה פישר, נדהם לקרוא הערכות בעיתונים ישראלים, כאילו תיערך הפגישה בשבוע הבא בברלין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by