בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נעצרו פעילי חמאס מהגדה, שהודו במעורבות בפיגועים 

נעצרו פעילי חמאס מהגדה, שהודו במעורבות בפיגועים

 
 
חדשות נענע 

אחד העצורים הודה כי העביר את המטען למחבל המתאבד שפוצץ עצמו בכפר סבא; השני נעצר כשברשותו 2 ק"ג של חומר נפץ. אתמול הוארך מעצרם של אח ואחות מטייבה, החשודים בסיוע לסוכני חיזבאללה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שירות הביטחון הכללי וצה"ל עצרו לאחרונה שני פעילי חמאס מהגדה, שהודו במעורבות בפיגועי תופת שהיו בנתניה ובכפר סבא.

אחד העצורים, תושב טול-כרם, הודה כי העביר את המטען למחבל המתאבד, שביצע את הפיגוע ברחוב טשרניחוסבקי בכפר סבא. האיש נעצר במכוניתו, כשהיה בדרכו לאסוף מטען חבלה נוסף באיזור טול-כרם. במכונית נמצאו עלוני הסברה של החמאס.
 
העצור השני הוא תושב שכם, סטודנט באוניברסיטת שייח`-ג`ראח שבעיר. בעת מעצרו, נמצאו ברשותו שני קילוגרמים של חומרי נפץ שהכין בביתו.

כמו כן הותר לפירסום, כי לאחרונה נעצרו שלושה פלשתינים אחרים, שהיו מעורבים בפעילות חבלנית עוינת.
 

מעצרים נוספים של פעילי טרור פלסטינים

מוקדם יותר במהלך הלילה לכד כוח מילואים של שלושה פלסטינים, שברכבם נמצאו שלושה רובים ומטען חבלה. הם נתפסו סמוך לכפר זיתא צפונית לסלפית באזור אריאל ובחקירתם סיפרו כי היו בדרכם לקלקיליה עם המטען.

בנוסף, עצרו השב"כ וצה"ל לאחרונה שלושה פלסטינים שהיו מעורבים בפעילות חבלנית עוינת.

שניים מהעצורים, סמאח מחמוד סלים ג`באיל ורעמי פוזי סעיד קטוני, מתגוררים במחנה הפליטים עין בית עלמה הסמוך לשכם, והם משתייכים לחזית העממית של אחמד ג`יבריל.

השניים עברו הכשרה צבאית בסוריה שבה למדו הרכבת מטעני חבלה וירי טילים נגד טנקים. בחקירתם הודו השניים כי תכננו לבצע מספר פיגועים באזור שכם וכן פיגוע מכונית תופת בת"א.

העצור השלישי הוא אשרף עלי איברהים עסאכרה, בן ,18 פעיל הג`יהאד האיסלאמי, החשוד בדקירת אדם באזור תלפיות בירושלים. בחקירתו הודה החשוד כי דקר את האדם פעמיים בגבו ונמלט לשטחי הרשות הפלסטינית.
 
 

אח ואחות מטייבה חשודים בסיוע לחיזבאללה

אתמול (חמישי) הותר לפרסום, כי אכרם ומונה עובייד, זוג אחים תושבי טייבה, נחקרים בחשד כי סייעו לאגון החיזבאללה.
העבירות שמיוחסות לשנים הן של מגע עם סוכן זר, סיוע לאויב בעת מלחמה וקשירת קשר לביצוע פשע. בתום הדיון החליטה השופטת נירה טסקין להאריך את מעצרם בחמישה ימים.

בבית המשפט הכחישו השנים, באמצעות עורך דינם דוד דרעי, את החשדות המיוחסים להם. "אכרם ומונה עובייד פעלו על רקע משפחתי, ולא היה בידיהם מושג כלשהו לגבי עבירה בטחונית" אמר עו"ד והוסיף כי השנים "מוחזקים כבני ערובה".

החקירה נגד האחים עובייד מתנהלת מזה מספר שבועות, והיא קשורה חפרשיה בטחונית נרחבת יותר, שטרם הותרה לפרסום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by