בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נטקינג תובעת מיונתן בן ארצי חצי מיליון שקל 

נטקינג תובעת מיונתן בן ארצי חצי מיליון שקל

 
 
דה-נט

החליטה לתבוע את מנכ"ל הפורטל לשעבר בטענה כי סירב להשיב מכונית וטלפון, עבד בסתר במקום אחר ונמנע מלמסור מידע חיוני ממשא ומתן שניהל בזמנו עם חברה גרמנית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הסכסוך סביב פרישתו של מנכ"ל פורטל נטקינג לשעבר, יונתן בן ארצי, מסרב לגווע. עיתון "מעריב" מדווח היום (חמישי) כי חברת נטקינג תובעת מבן ארצי 548 אלף שקל מאחר ונכשל בתפקידו, חייב לה כספים והפר את התחייבותיו כלפי החברה.

כזכור, הגיש בן ארצי לפני כשבועיים תביעה לבין הדין האזורי לעבודה בתל אביב לקבלת 701 אלף שקל פיצויי פרישה, מאחר ולטענתו לא קיבל את פיצויי הפרישה שהובטחו לו והחברה התכחשה לסיכום שנערך עימו.
 
אתמול (רביעי) הגישה נטקינג כתב תביעה נגד בן ארצי, בו היא טוענת כי המנכ"ל לשעבר חייב לה 548 אלף שקל מאחר והנ"ל סירב להשיב מכונית וטלפון, שניתנו לו במסגרת עבודתו וחייב את החברה בתשלום הוצאתיו.

לטענת נטקינג, בחודשים האחרונים עבד בן ארצי בסתר במקום עבודה אחר, בשכר מלא ובניגוד לחוזה שנחתם עימו. על פי נטקינג, כתוצאה מעבודתו השניה, צמצם בן ארצי את שעות עבודתו בחברה ללא אישור, למרות ששולמה לו משכורת מלאה. עוד נטען כי בעת שעבד בנטקינג, הוא ניהל מטעמה משא ומתן עם חברה גרמנית, וכעת הוא מתנה מסירת מידע חיוני מפגישות אלה בהסדרת תנאי פרישתו. בכך טוענת נטקינג כי בן ארצי הפר את חובת הנאמנות אליה, והסב לה נזק בסך עשרות אלפי דולרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by