בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החברים של נטאשה: אל תקנו את הדיסק שלנו  
 
 
חדשות נענע 

"הד ארצי הוציאו את הדיסק ללא ידיעתנו וללא הסכמתנו" אומרים אחרי הלהקה "וחוץ מזה, בקרוב נוציא אוסף משלנו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"אל תרכשו את דיסק האוסף החדש שלנו". את הבקשה המושנה הזו מבקשת להקת החברים של נטאשה מקהל חובבי המוסיקה הישראלית.
 
ארקדי דוכין, מיכה שטרית, ז`אן-פול זימבריס, מיקי הררי וקוזו אלמקייס טוענים כי חברת "הד ארצי" הוציאה את דיסק "האוסף" ללא ידיעתם וללא הסכמתם. הדיסק החדש מכיל 28 מלהיטי הלהקה ונמכר ב-99 שקל.

לאחר שנודע להם על צאתו לאור קיימו חברי הלהקה פגישה וניסחו הודעה משותפת: "`האוסף` נעשה ללא ידיעת הלהקה וללא הסכמתה, ולמיטב ידיעתה בניגוד להסכמים שבין החברים של נטאשה להד ארצי. העניין הועבר לטיפולו של עורך דין, והנושא יתברר בערכאות משפטיות".

עוד אומרים חברי הלהקה, כי הם מאוכזבים מבחירת השירים בדיסק, שלא משקפים את הטעם האמנותי שלהם, כמו גם מעריכתם. הם גם מביעים פליאה על מחירו של האלבום, "שהינו חסר פרופורציה לשוק הדיסקים העכשווי".

מהד ארצי נמסר בתגובה כי אין בכוונת החברה להיכנס לפרטי ההסכמים שלה עם חברי הלהקה. "חברה רצינית כהד ארצי לא היתה נכנסת לפרויקט מעין זה שלא בסמכות וברשות", נאמר.

יתכן שהכעס על הדיסק החדש בא בגלל שחברי הלהקה מתכננים להוציא בקרוב אלבום-אוסף מטעם עצמם. האלבום האמור צפוי לכלול שירים שנבחרו על ידי חברי הלהקה, הקלטות נדירות מאוספיהם הפרטיים של ארקדי דוכין ומיכה שטרית, וכן מספר שירים חדשים שיוקלטו בקרוב.

"אנחנו מקווים שהקהל יתאפק ויחכה בסבלנות לאוסף הרשמי שלנו" אמרו הנטאשות.
 

28 שירים, שניים מתוך הופעות חיות

השירים שמופיעים בדיסק של "הד ארצי" הם: עכשיו אני, את לא, עוד נגיעה, אל תתפשטי לי, חדשות, שני סיפור אהבה קטנים, מלנכולי, אני אוהב אותך, סדר עולמי חדש, הנה השמש, איש בלי נצח (בהופעה), יש בך, הצילו, אם כבר לבד, פרדי על הבוקר, על קו הזינוק, קוק בצהריים, שיר אחר, עשי לי את המוות, יש זמן, בדקה אחת שפויה, אני לא רוקד כשעצוב, מעליות, נרקומנים, זקוק לך, שברי את הטלוויזיה (בהופעה), שיר נאיבי, נאמר כבר הכל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by